Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 22 lipca 2013, 09:40

autor: qjin

The Elder Scrolls Online w 10-minutowym zapisie rozgrywki

W sieci udostępniono świeży materiał wideo prezentujący rozgrywkę z nadchodzącego MMO w świecie The Elder Scrolls. Pokazano w nim system kreacji postaci oraz wioskę, utrzymaną w klimacie wielu obszarów ze Skyrima, piątej odsłony cyklu.

W najnowszym gameplayu zaprezentowano pokrytą śniegiem wioskę Bleakrock - The Elder Scrolls Online w 10-minutowym zapisie rozgrywki - wiadomość - 2013-07-22
W najnowszym gameplayu zaprezentowano pokrytą śniegiem wioskę Bleakrock

Jeden z użytkowników serwisu YouTube, niejaki „Scotty Mcbotley”, opublikował nowe, przeszło 10-minutowe nagranie z The Elder Scrolls Online. Robiąc to, naruszył umowę z firmą Bethesda, więc materiał wideo został usunięty, lecz co raz pojawi się w Internecie, nigdy nie ginie.

Filmik rozpoczyna się od demonstracji systemu tworzenia postaci. Komentujący pokazał kilka różnych ras występujących w uniwersum fantasy serii The Elder Scrolls oraz skutki zabawy suwakami zmieniającymi wygląd postaci. Akcja przenosi się do mroźnej wioski Bleakrock, przypominającej pod względem klimatu wiele lokacji z ostatniej części cyklu – Skyrim. W dalszej części materiału wideo możecie ujrzeć, jak wyglądają rozmowy z NPC-ami czy starcia m.in. ze szkieletorami i z wilkami. Całość wieńczy krótki pokaz otwarcia skrzyni za pomocą wytrycha.

The Elder Scrolls Online to pierwsze MMO z popularnego cyklu firmy Bethesda - The Elder Scrolls Online w 10-minutowym zapisie rozgrywki - wiadomość - 2013-07-22
The Elder Scrolls Online to pierwsze MMO z popularnego cyklu firmy Bethesda

The Elder Scrolls Online jest pierwszym MMORPG-iem z tego popularnego cyklu firmy Bethesda. Grę szerzej zaprezentowano w 2012 roku, a do tej pory ujawniono już stosunkowo dużo. O PvP i wyposażeniu przeczytacie w tym newsie, z kolei eksplorację świata fantasy producent przybliżył w specjalnym materiale wideo. Jak zapewne zauważyliście, na najnowszym nagraniu kamera została ulokowana za plecami postaci, ale nic nie stanie na przeszkodzie, by cieszyć się rozgrywką z pierwszoosobowej perspektywy. Wygląd gry możecie wstępnie ocenić nie tylko na gameplayach, ale także przeglądając galerię obrazków. Po więcej informacji odsyłamy Was do naszej zapowiedzi z targów E3, a także zapraszamy do śledzenia Przeglądu MMO, w którym The Elder Scrolls Online bardzo często gości.

Tytuł zadebiutuje najwcześniej w 2014 roku. Docelowymi platformami sprzętowymi są pecety oraz, jak niedawno potwierdzono, konsole nowej generacji: PlayStation 4 i Xbox One. Gra zostanie publicznie udostępniona w dniach 22-25 sierpnia na targach Gamesom w Kolonii, więc każdy obecny będzie mógł sprawdzić samodzielnie MMO w świecie The Elder Scrolls.