Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 17 maja 2013, 11:00

autor: luckie

The Elder Scrolls Online – zbieranie i eksploracja w nowym filmie z gry

Nowy film z gry The Elder Scrolls Online podkreśla wartość zbierania przedmiotów i eksploracji wirtualnego świata. Twórcy wyjaśniają, że każdy obiekt będzie się dało kreatywnie wykorzystać. Zapraszamy do obejrzenia filmu z polskimi napisami!

Studio ZeniMax Online przygotowało nowy materiał wideo z The Elder Scrolls Online, w którym szef zespołu, Paul Sage, wyjaśnia dlaczego warto będzie przeszukiwać każdy kąt w grze. Zbieranie i eksploracja odgrywać mają ważną rolę. Często tylko i wyłącznie ciekawość zaprowadzi nas w interesujące, sekretne miejsca oraz pozwoli natknąć się na zamknięte skrzynie lub rzadkie rośliny.

Fani cyklu The Elder Scrolls dobrze pamiętają, że w produkcjach studia Bethesda wszystkie skrzynie, czy beczki zawierały najczęściej bezwartościowe przedmioty – a to jakieś jedzenie, stare narzędzia, czy inne graty. Podobnie będzie w nadchodzącym MMORPG-u osadzonym w uniwersum Tamriel, z tą różnicą, że każdy obiekt będzie się dało jakoś wykorzystać. Już na początku gry zrobimy użytek z systemu craftingu – z porozrzucanych po mieście składników ugotujemy potrawy lub uwarzymy pierwsze mikstury.

Kolejnych filmów od dewelopera The Elder Scrolls Online możemy spodziewać się już wkrótce. W międzyczasie zachęcamy do zapoznania się z naszą zapowiedzią gry: