Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 29 maja 2013, 12:37

autor: Marcin "Sarge" Skierski

The Elder Scrolls Online w filmie prezentującym widok FPP i system walki

Redaktorzy serwisu CVG w nowym materiale wideo przedstawili system walki i widok FPP w grze The Elder Scrolls Online. Produkcja zespołu ZeniMax Online Studios jest przygotowywana wyłącznie w wersji na PC i powinna ukazać się jeszcze w tym roku.

Serwis CVG udostępnił materiał wideo poświęcony nadchodzącej grze The Elder Scrolls Online. Na temat długo oczekiwanej produkcji MMO rozmawiają redaktorzy James Jarvis oraz Andy Kelly.

Głównym tematem filmu jest widok z oczu bohatera oraz system walki. Oba aspekty rozgrywki mają działać podobnie jak w The Elder Scrolls V: Skyrim – w materiale użyto stwierdzenia, że jeśli ktoś grał w tę produkcję, to mniej więcej wie, czego się spodziewać. Całość urozmaicono prezentacją wirtualnego świata i fragmentami rozgrywki.

The Elder Scrolls Online to jedna z najbardziej oczekiwanych gier MMO tego roku - The Elder Scrolls Online w filmie prezentującym widok FPP i system walki - wiadomość - 2013-05-29
The Elder Scrolls Online to jedna z najbardziej oczekiwanych gier MMO tego roku

The Elder Scrolls Online to długo oczekiwana gra MMO umiejscowiona w świecie przedstawionym w serii The Elder Scrolls. Nad tym tytułem od 2007 roku pracuje zespół ZeniMax Online Studios, a premiera końcowego produktu jest planowana jeszcze w tym roku, choć tak naprawdę dużo będzie zależało od postępów w beta testach. Gra ukaże się tylko na PC.