Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 29 maja 2013, 12:45

GRID 2 - porównanie ustawień graficznych na PC

Zapraszamy do obejrzenie kilkuminutowego filmiku prezentującego grę GRID 2 w minimalnych i maksymalnych ustawieniach graficznych. Test powstał na sprzęcie AMD.

GRID 2 z piskiem opon wydrenuje kieszenie niejednego maniaka wyścigów. Zanim jednak do tego dojdzie proponujemy obejrzeć krótki filmik, na którym porównujemy najnowszą propozycję Codemasters w maksymalnymch i minimalnych detalach na komputerze PC. Test powstał na sprzęcie marki AMD.

GRID 2 - GRID 2 - porównanie ustawień graficznych na PC - wiadomość - 2013-05-29
GRID 2

Programiści wykonali przy GRID 2 znakomitą robotę. Silnik graficzny napędzający grę i jego optymalizacja powinny być wzorem dla pozostałych deweloperów. Zmiany w ustawieniach graficznych są przy tym dość widoczne i tę różnicę dobrze widać na wszelkich odbiciach karoserii. Poza tym rzuca się w oczy również brak wygładzania krawędzi na minimum. Niemniej jednak wspomniana przed chwilą dobra optymalizacja powinna pozwolić cieszyć się detalami większości pecetowych graczy.

  1. Porównanie ustawień graficznych GRID 2 na PC - wersja HD.
GRID 2 - porównanie ustawień graficznych na PC - ilustracja #3

Konfiguracja komputera testowego

Procesor

AMD FX-8350

Płyta główna

AM3+ z chipsetem AMD 990FX

Karta graficzna

AMD Radeon HD 7950 3GB GDDR5

Pamięć RAM

4GB

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

GRID 2

GRID 2