Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 29 maja 2013, 13:57

autor: Łukasz "luckie" Szliselman

SimCity – DLC Park Rozrywki omówione na filmie z polskimi napisami

SimCity doczekało się pierwszego dodatku DLC zatytułowanego Park Rozrywki, dzięki któremu fani strategii ekonomicznych mogą budować i zarządzać wirtualnym lunaparkiem. Zachęcamy do obejrzenia filmu, w którym twórcy omawiają nowości oraz dzielą się radami, co do prowadzenia biznesu rozrywkowego.

Małe Simiątka już podskakują z radości

Posiadacze SimCity mogą już rozpocząć zabawę z pierwszym dodatkiem DLC do gry. Cena pakietu Park Rozrywki wynosi 19 złotych – jego cyfrową wersję można kupić sklepie Origin.

Studio Maxis przygotowało materiał wideo prezentujący nowości oferowane w dodatku. Ponadto twórcy dzielą się w nim wskazówkami jak zmaksymalizować zyski płynące z wirtualnego imperium rozrywki. Na potrzeby filmu przygotowaliśmy polskie napisy:

Jak wskazuje sam tytuł, Park Rozrywki pozwala wybudować w obrębie naszego miasta wesołe miasteczko. Wyposażymy je w szereg atrakcji, dzielących się na główne (diabelski młyn, kolejka górska, tor dla gokartów) oraz drugorzędne (karuzele, spadająca winda, statek piracki Sinobrodego itp.) – a wszystko ku uciesze dzieci i przedsiębiorców.

Trudności zaczynają się wówczas, gdy chcemy zatrzymać klien… znaczy się gości na dłużej. Zdecydują się zostać tylko jeśli damy im szansę na zregenerowanie sił w porozstawianych w widocznych miejscach budkach z przekąskami. Jednocześnie nie należy przesadzać z atrakcjami, bo ich utrzymanie sporo kosztuje. Każdy, kto zna podstawy ekonomii i handlu powinien bez trudu poradzić sobie z tym biznesem.