Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 3 października 2019, 21:30

autor: Paweł "Froozyy" Woźniak

The Drop - Death Stranding na nowym zwiastunie z polskim dubbingiem [Aktualizacja]

W internecie pojawił się kolejny krótki filmik zwiastujący nadchodzącą premierę Death Stranding. W sieci można również znaleźć oficjalną piosenkę, którą usłyszymy podczas końcowych napisów.

Sporo akcji na krótkim zwiastunie Death Stranding. - The Drop - Death Stranding na nowym zwiastunie z polskim dubbingiem [Aktualizacja] - wiadomość - 2019-10-03
Sporo akcji na krótkim zwiastunie Death Stranding.

AKTUALIZACJA: Na kanale PlayStation Polska w serwisie Youtube pojawiła się wersja zwiastuna z polskim dubbingiem, którą możecie obejrzeć również w naszej wiadomości.

W sieci pojawił się właśnie kolejny krótki zwiastun najnowszego działa Hideo Kojimy – Death Stranding. Co prawda minutowy filmik zatytułowany The Drop nie pokazał zbyt wiele jeśli chodzi o nowe elementy rozgrywki, jednak jest na nim więcej akcji niż na materiałach zaprezentowanych nam ostatnio. Całość możecie obejrzeć poniżej.

Na klimatycznym wideo możemy zobaczyć głównego bohatera Sama, który ucieka przed wrogą grupą. Bardziej niż na walce z przeciwnikami zależy mu jednak na ochronie swojej cennej przesyłki, a sam trailer pokazuje nam poniekąd, że nie będzie to wcale takie proste zadanie. Los świata leży w rękach gracza, jednak na drodze pojawią się przeszkody, których pokonanie nie będzie takie łatwe.

Pojawiła się również piosenka, którą będziemy mogli usłyszeć podczas napisów końcowych Death Stranding, co zresztą potwierdził Kojima na swoim oficjalnym Twitterze.

Death Stranding zadebiutuje 8 listopada bieżącego roku. Wokół produkcji wciąż jest jednak sporo kontrowersji – sam Kojima stwierdził ostatnio, że prawdziwa zabawa zacznie się dopiero w połowie gry, a wcześniej przyznał się, że nie do końca rozumie swoją produkcję. Jakie jednak będzie Death Stranding naprawdę, sprawdzimy już wkrótce.