Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 21 listopada 2008, 14:14

Świat zobaczy The Agency w połowie przyszłego roku; w grze będzie Warszawa

Dobra wiadomość dla wszystkich miłośników gier MMO i szpiegowskich filmów –sieciowa strzelanka The Agency ma się lepiej niż dobrze, a świeżutkie materiały z niej będziemy oglądać już w przyszłym roku.

Dobra wiadomość dla wszystkich miłośników gier MMO i szpiegowskich filmów –sieciowa strzelanka The Agency ma się lepiej niż dobrze, a świeżutkie materiały z niej będziemy oglądać już w przyszłym roku.

The Agency to tworzona przez Sony Online Entertainment gra MMO, w której zmierzą się członkowie szpiegowskiego UNITE i niegodziwego ParaGON-u, a wszystko to będzie działało na zmodyfikowanym Unreal Engine 3.0 i ma być polane lekko absurdalnym, Austino-Powersowsko-Bondowskim sosem. Zapowiedziana po raz pierwszy została w połowie 2007 roku i tworzona jest dzielnie na dwie platformy PC i PS3 (choć niestety – konsolowcy i pececiarze nie będą w stanie zmierzyć się w sieciowych pojedynkach).

Podczas wywiadu udzielonego dla serwisu Massivley, szef projektu Hal Milton powiedział, że The Agency będzie pojawiać się na przyszłorocznych edycjach znanych targów – chodzi tu najprawdopodobniej o E3, Games Convention i inne (Tokyo Game Show? Penny Arcade Expo?). Wszystko, co było pokazywane w tym roku pochodziło z roku 2007 – zupełne nowości pojawią się za parę miesięcy. „Nie wolno mi mówić o żadnych konkretnych datach, ale myślę, że zobaczycie trochę rzeczy na kilku tych ‘małych’ imprezach, które są organizowane każdego roku” powiedział Milton. Dodał również, że niemal 100-osobowy zespół w pocie czoła pracuje nad wszystkimi elementami gry, jednocześnie szlifując całość w trakcie dodawania nowych elementów. Wiemy np. że Praga została już stworzona, a Kijów i Warszawa (tak!) oraz tereny w Ameryce Południowej są w trakcie konstruowania.

Projekt zapowiada się naprawdę smakowicie, o czym możecie się przekonać oglądając dwa dostępne u nas filmiki oraz czytając zapowiedź. Oby do przyszłego roku!

 

Świat zobaczy The Agency w połowie przyszłego roku; w grze będzie Warszawa - ilustracja #1
Nowy Świat? Krakowskie Przedmieście?
GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

The Agency

The Agency