Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 28 września 2009, 11:57

autor: Maciej Śliwiński

Subject Zero zaprezentowana - nowy trailer Mass Effect 2 w sieci

BioWare umieściło w sieci kolejny trailer Mass Effect 2. Film prezentuje zupełnie nową postać w grze – Subject Zero, kobietę, której nie chcielibyście spotkać w ciemnym zakątku ulicy w środku nocy.

BioWare umieściło w sieci kolejny trailer Mass Effecta 2. Film prezentuje zupełnie nową postać w grze – Subject Zero, kobietę, której nie chcielibyście spotkać w ciemnym zakątku ulicy w środku nocy.

Subject Zero zaprezentowana - nowy trailer Mass Effect 2 w sieci - ilustracja #1

Mimo, że ksywka bohaterki kojarzy się jednoznacznie z serią Mortal Kombat, to wojownicza kobieta z wyglądu przypomina raczej Kratosa z God of War. Jest też podobnie brutalna, agresywna i miłująca dobrą zabawę przy użyciu rozmaitych broni. Prezentowana urocza niewiasta sama określa się słowami „all-powerful bitch” i bazując na ponad minutowym filmie, można założyć, że jest to najlepsza definicja umiejętności Subject Zero.

Podawane co jakiś czas informacje dotyczące nowych bohaterów w Mass Effect 2 są o tyle istotne, że jakiś czas temu firma BioWare potwierdziła, że w sequelu nie będziemy mogli dołączyć do drużyny towarzyszy znanych z pierwszej części gry. Do tej pory zaprezentowano między innymi Thane'a, płatnego zabójcę z rasy Drall, a podczas targów gamescom pokazano film z innym bohaterem – wojownikiem Gruntem wywodzącym się z rasy Krogan.

Mass Effect 2 pojawi się najwcześniej w przyszłym roku. Wiemy już, że premiera wersji na konsole Xbox 360 i PC odbędzie się tego samego dnia. Najnowsze dzieło studia BioWare będzie można zobaczyć również podczas zbliżających się targów Poznań Game Arena.