Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 2 kwietnia 2019, 16:15

autor: AlexB

Sterowniki AMD 19.4.1, Persona 5 S i statystyki Humble Monthly - wieści

Dziś piszemy o nowych sterownikach od AMD, liczbie subskrybentów abonamentu Humble Monthly i stronie będącej teaserem tajemniczego projektu Persona 5 S. Witajcie w wieściach ze świata – codziennej porcji krótkich wiadomości.

Sterowniki AMD Radeon Software Adrenalin 2019 Edition 19.4.1

Nowe sterowniki od AMD naprawiają między innymi błąd związany z wyrzucaniem World of Warcraft do pulpitu. - Sterowniki AMD 19.4.1, Persona 5 S i statystyki Humble Monthly - wieści - wiadomość - 2019-04-03
Nowe sterowniki od AMD naprawiają między innymi błąd związany z wyrzucaniem World of Warcraft do pulpitu.

W sieci zadebiutowały sterowniki Radeon Software Adrenalin 2019 Edition 19.4.1 od firmy AMD. Skupiają się one na naprawie szeregu błędów, takich jak wyrzucanie do pulpitu gry World of Warcraft po patchu 8.1.5, gdy opcja MSAA jest włączona, niepoprawne wyświetlanie grafiki w World of Tanks na kartach z serii Radeon RX Vega czy znikanie kursora na procesorach mobilnych AMD Ryzen i urządzeniach Radeon Vega Graphics. Ponadto wyeliminowano problem z niestabilnością systemu, gdy podłączone są trzy lub więcej wyświetlaczy, którego doświadczali użytkownicy Radeonów VII i Radeonów RX Vega. Pełen spis zmian oraz linki do ściągnięcia znajdziecie tutaj.

Humble Monthly z 400 tysiącami subskrybentów

Na subskrypcję Humble Monthly zdecydowało się już mnóstwo osób. - Sterowniki AMD 19.4.1, Persona 5 S i statystyki Humble Monthly - wieści - wiadomość - 2019-04-03
Na subskrypcję Humble Monthly zdecydowało się już mnóstwo osób.

Serwis Humble zaktualizował ostatnio stronę z ofertami pracy. Pojawiła się na niej informacja, że Humble Monthly, czyli abonament, w ramach którego za 12 dolarów (około 46 złotych) miesięcznie otrzymuje się gry, opłaca już 400 tysięcy osób. Liczbę tę osiągnięto w niecałe cztery lata od debiutu subskrypcji. Ponadto potwierdzona została wiadomość sprzed kilku dni, że serwis Humble przekazał na cele charytatywne łącznie 145 milionów dolarów.

Obecnie w ramach abonamentu Humble Monthly można dostać trzy gry - Northgard, Mutant Year Zero: Road to Eden oraz Absolver. Nowe tytuły zostaną dodane do oferty 5 kwietnia.

Strona-teaser projektu Persona 5 S

Czym jest Persona 5 S? - Sterowniki AMD 19.4.1, Persona 5 S i statystyki Humble Monthly - wieści - wiadomość - 2019-04-03
Czym jest Persona 5 S?

Dwa tygodnie temu studio Atlus zapowiedziało Personę 5: The Royal, czyli najprawdopodobniej rozszerzoną wersję popularnego i wysoko ocenianego przez krytyków jRPG-a. Więcej szczegółów na jej temat ma zostać podane 24 kwietnia, podczas pierwszego dnia koncertu Persona Super Live P-Sound Street 2019: Welcome to No. Q Theater!. To jednak jeszcze nie wszystko. W sieci pojawiła się strona będąca teaserem tajemniczego projektu Persona 5 S. Według znajdującego się na niej ogłoszenia, produkcja zostanie oficjalnie zaprezentowana drugiego dnia wspomnianego wydarzenia, czyli 25 kwietnia.

Co więcej, w kodzie źródłowym witryny możemy znaleźć wiadomość od samych Phantom Thieves, czyli grupy głównych bohaterów Persony 5. Oto ona:

25 kwietnia 2019.

Pokażemy Wam nowych Phantom Thieves, którzy wywrócą Wasze postrzeganie świata do góry nogami.

Jesteśmy nakręcani przez głosy szukające satysfakcji.

Raz jeszcze weźmiemy Wasze serca do Ryougoku Kokugikan.

Czym jest Persona 5 S? W mediach branżowych przeważają głosy, że może chodzić o wydanie dzieła studia Atlus na Nintendo Switch, o którym plotki krążą już od pewnego czasu. Jak jednak będzie w istocie? Przekonamy się o tym pod koniec bieżącego miesiąca.

Galeria obrazków

Polecamy też Waszej uwadze najnowsze obrazki w naszej galerii...

 1. Table of Tales: The Crooked Crown
 2. Sairento VR
 3. Nelke & the Legendary Alchemists: Ateliers of the New World
 4. Fort Boyard: The Game
 5. AVA: Dog Tag
 6. Air Conflicts Collection
 7. The 7th Guest: 25th Anniversary Edition
 8. Spire Of Sorcery
 9. ShockRods
 10. Rend
 11. ReadySet Heroes
 12. Nightmare Boy

Galeria filmów

…jak również najnowsze filmy z gier:

 1. Wolcen: Lords of Mayhem zwiastun rozgrywki #1
 2. Stormland zwiastun #2
 3. Playerless: One Button Adventure zwiastun #1
 4. Pathologic 2 zwiastun z datą premiery
 5. Magic: The Gathering Arena zwiastun #1
 6. Islanders zwiastun #1
 7. Hell Let Loose zwiastun wersji z wczesnym dostępem
 8. Fade to Silence zwiastun na premierę
 9. F1 2019 zwiastun #1
 10. Divinity: Fallen Heroes zwiastun #1
 11. Cyber Shadow zwiastun #1
 12. Borderlands: The Handsome Collection Ultra HD Texture Pack
 13. Borderlands: Game of the Year Edition zwiastun #1
 14. Borderlands 3 zwiastun #1
 15. Blaster Master Zero II zwiastun #1