Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość promocje 2 marca 2019, 08:24

autor: Adrian Werner

Mutant Year Zero, Northgard i Absolver w nowym Humble Monthly

Ruszyła sprzedaż kolejnej paczki Humble Monthly. Za ok. 45 złotych można otrzymać zestaw, w skład którego wejdą m.in. gry Northgard, Absolver i Mutant Year Zero: Road to Eden.

W marcowej paczce znajdziemy m.in. popularną strategię Northgard. - Mutant Year Zero, Northgard i Absolver w nowym Humble Monthly - wiadomość - 2019-03-02
W marcowej paczce znajdziemy m.in. popularną strategię Northgard.

Wystartowała sprzedaż marcowej paczki Humble Monthly. Tradycyjnie, pełną zawartość pakietu poznamy dopiero za kilka tygodni, ale już teraz ujawniono trzy z pozycji, które się w nim znajdą:

 1. Northgard – wyśmienity RTS, zainspirowany serią The Settlers.
 2. Mutant Year Zero: Road to Eden – taktyczna strategia osadzona w mocno nietypowym postapokaliptycznym uniwersum, która okazała się jedną z najmilszych niespodzianek ubiegłego roku.
 3. Absolver – trzecioosobowa gra akcji z rozbudowanym systemem walki wzorowanym na bijatykach.

Tradycyjnie, kupując paczkę teraz, otrzymacie te produkcje zaraz po uiszczeniu opłaty wynoszącej 12 dolarów, czyli ok. 45 zł. Kwota ta może być niższa, jeśli wykupi się plan kwartalny lub roczny.

 1. Oficjalna strona Humble Monthly

Przypomnijmy, że Humble Monthly to usługa abonamentowa. W zamian za subskrypcję co miesiąc otrzymujemy zestaw gier w formie kluczy przypisanych do poszczególnych platform, ale tylko kilka z nich ujawnianych jest od razu. Pełną listę poznajemy dopiero po zakończeniu sprzedaży paczki. W rezultacie większość pozycji kupujemy w ciemno. Dla wielu użytkowników nie jest to jednak dużym problemem, gdyż cena abonamentu nie jest wysoka, a dodatkowo opłacające go osoby otrzymują także 10% zniżki na zakupy w Humble Store. Ponadto subskrypcja zapewnia dostęp do tzw. Humbe Trover, czyli bazy ponad 60 gier, które można pobrać bezpośrednio ze strony serwisu.

Ponadto paczki są praktycznie zawsze wypełnione godnymi uwagi i świeżymi pozycjami. Dobrym tego przykładem jest Humble Monthly z lutego, którego pełną zawartość poznaliśmy wraz z rozpoczęciem sprzedaży marcowego zestawu:

 1. Warhammer: Vermintide 2
 2. Earth Defense Force 4.1: The Shadow of New Despair
 3. Cultist Simulator
 4. Paradigm
 5. Late Shift
 6. Fight'N Rage
 7. Slipstream
 8. Tower Unite
 9. 20 Minute Metropolis

Na koniec warto dodać, że wszystkie gry nabyte w ramach abonamentu otrzymujecie na zawsze – nie znikają one po wygaśnięciu subskrypcji.

ZASTRZEŻENIE

Firma GRY-OnLine S.A. otrzymuje prowizję od niektórych sklepów, których oferty prezentowane są powyżej. Zawsze dokładany jednak wszelkich starań, żeby wybrać tylko ciekawe promocje – przede wszystkim chcemy publikować najlepsze oferty na sprzęt, gadżety i gry.