Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikZręcznościoweSwitch
Okładka Air Conflicts Collection (Switch)

Air Conflicts Collection Switch

Air Conflicts Collection to składanka dwóch gier z cyklu historycznych strzelanin lotniczych – Air Conflicts: Secret Wars oraz Air Conflicts: Pacific Carriers. Za stworzenie obu produkcji odpowiada studio Games Farm.

Zręcznościowe | I wojna światowa | II wojna światowa | samoloty | historyczne

Nintendo Switch
Okładka Air Conflicts Collection (Switch)

producent: Games Farm

wydawca: Kalypso Media

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

data premiery gry w wersji Switch:

22marca2019

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Air Conflicts Collection to wydana na Nintendo Switch składanka dwóch historycznych strzelanek lotniczych z serii Air Conflicts Secret Wars i Pacific Carriers. W czasie rozgrywki gracz zasiada za sterami historycznych samolotów, by wziąć udział w bitwach osadzonych w czasach obu wojen światowych. Za produkcję odpowiada studio Games Farm. Wydania podjęło się natomiast znane z serii Tropico – Kalypso.

Fabuła

Obie produkcje wchodzące w skład Air Conflicts Collection osadzone są w realiach historycznych. W czasie rozgrywki gracz będzie miał okazję rozegrać siedem różnorodnych kampanii w czasach obu wojen światowych.

Mechanika

Air Conflicts Collection oferuje dwa modele rozgrywki – zręcznościowy lub nastawiony na realizm. Gracz zasiada za sterami jednego z szesnastu modeli samolotów i wykonuje różnego rodzaju zadania: od bombardowania celów naziemnych, przez eskortowanie sprzymierzonych jednostek, do udziału w misjach zwiadowczych.

Każdy dostępny samolot definiowany jest szereg parametrów, które wpływają na jego zachowanie w czasie walki. Każda ukończona misja dodaje punkty doświadczenia, które można wykorzystać na modyfikację tych wskaźników.

Kwestie techniczne

Air Conflicts Collection oferuje trójwymiarową oprawę graficzną. Modele samolotów wykonane zostały z dbałością o szczegóły. Otoczenie natomiast jest bardzo różnorodne i zgodne z prawdą historyczną.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single player  

Klasyfikacja PEGI Air Conflicts Collection

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry. Gra zawiera elementy przemocy.