Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikZręcznościoweSwitch
Okładka Air Conflicts Collection (Switch)
OkładkaAir Conflicts Collection (Switch)

Air Conflicts Collection Switch

Air Conflicts Collection to składanka dwóch gier z cyklu historycznych strzelanin lotniczych – Air Conflicts: Secret Wars oraz Air Conflicts: Pacific Carriers. Za stworzenie obu produkcji odpowiada studio Games Farm.

Zręcznościowe | I wojna światowa | II wojna światowa | samoloty | historyczne

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Air Conflicts Collection Premiera Switch

22marca2019

producent: Games Farm wydawca: Kalypso Media

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

Air Conflicts Collection to wydana na Nintendo Switch składanka dwóch historycznych strzelanek lotniczych z serii Air Conflicts Secret Wars i Pacific Carriers. W czasie rozgrywki gracz zasiada za sterami historycznych samolotów, by wziąć udział w bitwach osadzonych w czasach obu wojen światowych. Za produkcję odpowiada studio Games Farm. Wydania podjęło się natomiast znane z serii Tropico – Kalypso.

Fabuła

Obie produkcje wchodzące w skład Air Conflicts Collection osadzone są w realiach historycznych. W czasie rozgrywki gracz będzie miał okazję rozegrać siedem różnorodnych kampanii w czasach obu wojen światowych.

Mechanika

Air Conflicts Collection oferuje dwa modele rozgrywki – zręcznościowy lub nastawiony na realizm. Gracz zasiada za sterami jednego z szesnastu modeli samolotów i wykonuje różnego rodzaju zadania: od bombardowania celów naziemnych, przez eskortowanie sprzymierzonych jednostek, do udziału w misjach zwiadowczych.

Każdy dostępny samolot definiowany jest szereg parametrów, które wpływają na jego zachowanie w czasie walki. Każda ukończona misja dodaje punkty doświadczenia, które można wykorzystać na modyfikację tych wskaźników.

Kwestie techniczne

Air Conflicts Collection oferuje trójwymiarową oprawę graficzną. Modele samolotów wykonane zostały z dbałością o szczegóły. Otoczenie natomiast jest bardzo różnorodne i zgodne z prawdą historyczną.

Tryb gry: single player  

Klasyfikacja PEGI Air Conflicts Collection

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry. Gra zawiera elementy przemocy.