Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 22 czerwca 2017, 19:47

autor: Vergil

Steam Summer Sale 2017 oficjalnie rozpoczęte

Stało się! Wystartowała tegoroczna edycja letniej wyprzedaży na Steamie. Gracze mogą nabyć po obniżonej cenie między innymi gry z serii Call of Duty i Final Fantasy, a także Torment: Tides of Numenera czy choćby Śródziemie: Cień Mordoru.

Na platformie Steam wystartowała dzisiaj tegoroczna edycja letniej wyprzedaży. Jak co roku przeceniono kilka tysięcy rozmaitych produkcji – mowa zarówno o mniejszych tytułach, jak i o grach z segmentu AAA; wyprzedaż objęła również całe serie. Co ciekawe, jeśli zdecydujemy się na wykonywanie specjalnych zadań, zdobędziemy w ten sposób unikalne naklejki, o czym można przeczytać tutaj.

Steam Summer Sale 2017 nareszcie stało się faktem… ku rozpaczy naszych portfeli. - Steam Summer Sale 2017 oficjalnie rozpoczęte - wiadomość - 2017-06-22
Steam Summer Sale 2017 nareszcie stało się faktem… ku rozpaczy naszych portfeli.

Steam Summer Sale 2017 potrwa do 5 lipca – mamy więc sporo czasu na dokonanie zakupów. Nim jednak przejdziemy do listy najciekawszych pozycji, warto przypomnieć o tym, że mieszkańcy Wielkiej Brytanii mogą liczyć na 5 funtów zwrotu – warunkiem jaki muszą spełnić, jest dokonanie zakupów na kwotę powyżej 20 funtów. Więcej na ten temat przeczytacie w wiadomości sprzed dwóch dni. Tymczasem bez zbędnego przedłużania – oto lista wybranych atrakcji przygotowanych dla nas przez Gabe’a Newella i jego świtę.

Wybrane oferty z letniej wyprzedaży na Steamie:

Wybrane przecenione serie: