Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 22 czerwca 2017, 18:34

autor: Góral

Naruto Online dostępne po polsku

Popularna gra przeglądarkowa Naruto Online doczekała się rodzimej wersji językowej - poinformowało studio Oasis Games.

Naruto Online dostępne po polsku - ilustracja #1

Wydana w połowie 2016 roku przeglądarkowa gra Naruto Online od studia Oasis Games doczekała się polskiej wersji językowej, o czym poinformowano w przesłanej wiadomości prasowej. Przy okazji opublikowano widoczny poniżej zwiastun. Niby polski, ale oprócz sugestii, żeby „zostać Hokage”, nie ma w nim zbyt wiele rodzimego języka, no ale nieważne. Jeżeli jeszcze nie mieliście okazji zagrać w ten tytuł, to znajdziecie go w tym miejscu. Produkcja pozwala na bezpośrednią rozgrywkę w przeglądarce lub poprzez klienta gry i jest oczywiście darmowa.

Naruto Online opowiada przygodę znaną z mangi i anime, w której młody ninja Naruto stara się zostać Hokage, czyli „szefem” wioski Konoha. Gracze nie wcielają się jednak w niego, a w jednego z pięciu nowych wojowników, z których każdy włada innym żywiołem (woda, ogień itd.). Po drodze zdobywamy przyjaciół i rekrutujemy ich do naszej drużyny, by móc stawić czoła kolejnym przygodom i coraz to silniejszym przeciwnikom.

Produkcja przyciągnęła do siebie sporo fanów Naruto i obecnie może się już pochwalić ponad 20 milionami zarejestrowanych graczy.