Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikRPGWWW
Okładka Naruto Online (WWW)
OkładkaNaruto Online (WWW)

Naruto Online WWW

Przeglądarkowa gra MMORPG, bazująca na popularnym uniwersum mangi wykreowanej przez Masashiego Kishimoto. Gra Naruto Online to dzieło chińskiego studia More Fun oraz ekipy CyberConnect 2, odpowiedzialnej za większość pełnoprawnych odsłon serii.

RPG | zagraj za darmo | manga i anime | Naruto | MMO

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Naruto Online Premiera WWW

20lipca2016

producent: Cyberconnect2 wydawca: Bandai Namco Entertainment Strona oficjalna

Polskie napisyPolskie napisyAngielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

Gry podobne do Naruto Online

Drakensang Online

RuneScape

Akaneiro: Demon Hunters

Naruto Online to gra MMORPG osadzona w świecie znanym z popularnej japońskiej serii komiksowej i opartych na niej serialach animowanych. Produkcja powstała dzięki wspólnemu wysiłkowi specjalizującego się w grach przeglądarkowych Oasis Games oraz japońskiego studia CyberConnect 2. Druga z tych ekip ma na koncie kilkanaście bijatyk bazujących na postaciach z uniwersum Naruto.

Fabuła

Akcja gry toczy się w komiksowym uniwersum, które miesza elementy współczesne ze starożytną Japonią, gdzie potężni ninja, reprezentujący różne wioski, toczą zaciekłe boje z użyciem potężnych technik ninjutsu. Fabuła w grze podąża torami oryginału, oferując też wiele misji pobocznych i innych aktywności, które pozwolą nam rozwinąć postać, wzbogacając ją o nowe techniki i moce.

Mechanika

Na potrzeby Naruto Online twórcy stworzyli pięć nowych dla uniwersum postaci, a my wcielamy się w jedną z nich. Nasz wojownik ninja rozpoczyna swoją przygodę w wiosce Konoha i przemierzając kolejne instancje tworzy własną drużynę ninja, zarówno dobrych postaci, jak i czarnych charakterów z serialu. W dynamicznych turowych walkach w grze zmierzymy się zarówno z kontrolowanymi przez grę przeciwnikami (PvE), jak i - po uprzednim wyzwaniu na pojedynek - z innymi graczami (PvP). Za sukcesy jesteśmy nagradzani punktami doświadczenia, pieniędzmi i najróżniejszymi surowcami, które odgrywają istotną rolę w craftingu i rozwoju ekwipunku.

Tryb gry: massive online multiplayer   Tryb multiplayer: Internet  

Ocena użytkowników: 6,8 / 10 na podstawie 94 głosów czytelników.

Oczekiwania czytelników przed premierą: 9.0 / 10 na podstawie 136 głosów czytelników.

Wymagania wiekowe Naruto Online: Odpowiednia dla każdego wieku.