Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikRPGWWW
Okładka Naruto Online (WWW)

Naruto Online WWW

Przeglądarkowa gra MMORPG, bazująca na popularnym uniwersum mangi wykreowanej przez Masashiego Kishimoto. Gra Naruto Online to dzieło chińskiego studia More Fun oraz ekipy CyberConnect 2, odpowiedzialnej za większość pełnoprawnych odsłon serii.

RPG | zagraj za darmo | manga i anime | Naruto | MMO

WWW
Okładka Naruto Online (WWW)

Polskie napisyPolskie napisy

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

data premiery gry w wersji WWW:

20lipca2016

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Naruto Online to gra MMORPG osadzona w świecie znanym z popularnej japońskiej serii komiksowej i opartych na niej serialach animowanych. Produkcja powstała dzięki wspólnemu wysiłkowi specjalizującego się w grach przeglądarkowych Oasis Games oraz japońskiego studia CyberConnect 2. Druga z tych ekip ma na koncie kilkanaście bijatyk bazujących na postaciach z uniwersum Naruto.

Fabuła

Akcja gry toczy się w komiksowym uniwersum, które miesza elementy współczesne ze starożytną Japonią, gdzie potężni ninja, reprezentujący różne wioski, toczą zaciekłe boje z użyciem potężnych technik ninjutsu. Fabuła w grze podąża torami oryginału, oferując też wiele misji pobocznych i innych aktywności, które pozwolą nam rozwinąć postać, wzbogacając ją o nowe techniki i moce.

Mechanika

Na potrzeby Naruto Online twórcy stworzyli pięć nowych dla uniwersum postaci, a my wcielamy się w jedną z nich. Nasz wojownik ninja rozpoczyna swoją przygodę w wiosce Konoha i przemierzając kolejne instancje tworzy własną drużynę ninja, zarówno dobrych postaci, jak i czarnych charakterów z serialu. W dynamicznych turowych walkach w grze zmierzymy się zarówno z kontrolowanymi przez grę przeciwnikami (PvE), jak i - po uprzednim wyzwaniu na pojedynek - z innymi graczami (PvP). Za sukcesy jesteśmy nagradzani punktami doświadczenia, pieniędzmi i najróżniejszymi surowcami, które odgrywają istotną rolę w craftingu i rozwoju ekwipunku.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: massive online multiplayer   Tryb multiplayer:   Internet    

Ocena czytelników: 6,8 / 10 na podstawie 91 głosów czytelników.

Oczekiwania czytelników przed premierą: 9.0 / 10 na podstawie 136 głosów czytelników.

Gry podobne do Naruto Online

Wymagania wiekowe Naruto Online

odpowiednia dla każdego wieku

Recenzja gry Naruto Online – grindownik tylko dla fanów
Recenzja gry Naruto Online – grindownik tylko dla fanów

Recenzja 26 lipca 2016, 15:30

Walki z założenia powinny proste i przyjemne – i takie właśnie są. Jednak kiedy poznamy podstawy i dobrze ustawimy drużynę, okazują się wręcz banalne. Nie bez powodu twórcy umieścili na ekranie starcia przycisk odpowiedzialny za automatyczną kontrolę potyczek. Jeśli przeciwnik ma zbliżony lub niższy od naszego poziom, możemy bez zastanowienia wybrać opcję automatycznej walki i odnieść zwycięstwo. Kiedy zaś przyzwyczaimy się do automatycznego prowadzenia pojedynków, większy wkład z naszej strony w to, co dzieje się na ekranie, staje się zbędny. Jest to zarówno plus, jak i minus rozgrywki, bo ci, którzy szukają wyzwania, mogą się mocno rozczarować produkcją z nastoletnimi ninja w roli głównej. Osobiście nie spodziewałem się po Naruto Online zabawy, która będzie wymagać dużo myślenia – jej prostota sprawia, że mogę cieszyć się grą gdzieś z boku, przy okazji robiąc na komputerze coś innego. Mało rozbudowana rozgrywka, w której najważniejszy okazuje się grind, a nie taktyczny zmysł gracza, może wielu odrzucić, ale ci, którzy szukają czegoś nieskomplikowanego, a także frajdy z kończenia kolejnych instancji i ulepszania wojowników, będę się dobrze bawić. Z powodu banalnej rozgrywki cierpi, niestety, dynamiczne PvP, które sprowadza się niemal wyłącznie do przysłowiowego farta, zaś zwycięzcą jest najczęściej gracz z wyższym poziomem doświadczenia.