Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość Pliki do gier 19 czerwca 2022, 13:53

Poczuj przedsmak Starfielda w Fallout 4 z modem zmieniającym HUD

Nie możecie się doczekać premiery Starfielda? Dzięki modowi do Fallouta 4 poczujecie przedsmak tego, co czeka nas w mającej ukazać się w 2023 roku grze Bethesdy.

2023 rok zapowiada się na znakomity czas dla graczy. Do jego rozpoczęcia pozostało jednak ponad sześć miesięcy, a do premiery najbardziej wyczekiwanych tytułów – jeszcze więcej. Jedną z takich produkcji niewątpliwie jest Starfield. Zaprezentowany na Xbox & Bethesda Games Showcase gameplay podsycił apetyty fanów science fiction i gier RPG do tego stopnia, że jeden z nich – inspirując się owym materiałem – stworzył modyfikację Starfield Vibes – FallUI HUD Preset do Fallouta 4, która zapewnia drobny przedsmak tego, co zaoferuje „Skyrim w kosmosie”.

Internauta podpisujący się ksywką Vault Boy 101 odtworzył bowiem częściowo interfejs ze Starfielda w Falloucie 4. Dzięki fanowi pseudonimie dagaz74, który udostępnił omawiany mod, każdy gracz może go pobrać i zainstalować. Jeśli nie wiecie, jak to zrobić, szczegółową instrukcję znajdziecie tutaj.

Jeśli zaś chcecie zobaczyć, jak modyfikacja Starfield Vibes – FallUI HUD Preset prezentuje się w akcji, polecam obejrzeć poniższy filmik. Pod nim – dla porównania – znajdziecie przykładowy screen z niezmodyfikowanego Fallouta 4.

  1. Starfield Vibes - FallUI HUD Preset - pobierz mod z naszego FTP (autor udzielił nam zgody na hostowanie mirrora)
Poczuj przedsmak Starfielda w Fallout 4 z modem zmieniającym HUD - ilustracja #1
Interfejs w niezmodyfikowanym Falloucie 4.

Drobna to rzecz, ale osoby, które ze szczególnym zniecierpliwieniem wyczekują premiery Starfielda, mogą przynajmniej zacząć przyzwyczajać się do interfejsu gry. Inna sprawa, że prawdopodobnie i tak przyjdzie nam wpatrywać się weń przez wiele godzin – ma to być bowiem najdłuższa produkcja Bethesdy, jaka dotąd powstała.

E3 2021