Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 24 marca 2010, 19:45

autor: Rock Alone

Splinter Cell: Conviction na Xboksa 360 w tłoczni

Ubisoft poinformował właśnie że Splinter Cell: Conviction w wersji na Xboxa 360 wszedł w ostatnią fazę produkcji i trafił do tłoczni. Zgodnie ze wcześniejszymi zapowiedziami na półkach sklepowych Wielkiej Brytanii pojawi się 16 kwietnia.

Ubisoft poinformował właśnie, że Splinter Cell: Conviction w wersji naXboxa 360 wszedł w ostatnią fazę produkcji i trafił do tłoczni. Zgodnie ze wcześniejszymi zapowiedziami na półkach sklepowych Wielkiej Brytanii pojawi się 16 kwietnia.

Aby uczcić to wydarzenie Ubisoft opublikował nowy dziennik dewelopera, który wraz z komentarzem zawiera kilka interesujących ujęć z gry prezentując sposób prowadzenia rozgrywki. Film przedstawia również fragmenty otoczenia, w których będzie toczyć się fabuła gry.

Splinter Cell: Conviction na Xboksa 360 w tłoczni - ilustracja #1

Niestety, jeśli chodzi o wersję na PC, to po zeszłotygodniowej informacji o opóźnieniu wiemy, że trafi ona do sprzedaży 29 kwietnia. Również w ubiegłym tygodniu na Xbox Live Marketplace zadebiutowała wersja demonstracyjna przygód Sama Fishera, jednak na razie Ubisoft nie poinformował jak dobrze tytuł radzi sobie w tej formie.

Po raz pierwszy o Splinter Cell: Conviction usłyszeliśmy w 2007 roku, w maju, podczas Ubidays, ale od tego czasu gra przeszła długą drogę włącznie z totalną przebudową na wczesnym etapie produkcji. Ponownie została ujawniona podczas targów E3 2009.