Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 13 lipca 2010, 19:11

autor: Hed

Specjalna edycja Medal of Honor ujawniona

Firma Electronic Arts Polska ujawniła specjalne wydanie gry Medal of Honor, które kupimy wyłącznie w przedsprzedaży w wybranych sklepach internetowych, w tym i w sklepie Gry-OnLine. Wydawnictwo nazywa się Tier 1 i będzie najbogatszą w dodatki wersją pudełkową produkcji. Na unikalną zawartość składa się kilka bonusów nieobecnych w edycji limitowanej (dostępnej w wybranych krajach) i ciekawa niespodzianka.

Firma Electronic Arts Polska ujawniła specjalne wydanie gry Medal of Honor, które kupimy wyłącznie w przedsprzedaży w wybranych sklepach internetowych, w tym i w Sklepie Gry-OnLine. Wydawnictwo nazywa się Tier 1 i będzie najbogatszą w dodatki wersją pudełkową produkcji. Na unikalną zawartość składa się kilka bonusów nieobecnych w edycji limitowanej (dostępnej w wybranych krajach) i ciekawa niespodzianka.

W skład Tier jeden wejdzie specjalna okładka oraz kilka dodatków w grze: unikalna postać żołnierza Tier 1, mundur dla klasy Spec Ops, ciężki karabin maszynowy M60, karabinek MP-7, wcześniejszy dostęp do shotgunów (TOZ194, 870MC). Jedyną możliwością nabycia wydania jest złożenie zamówienia przed premierą gry, bo nie pojawi się ono później w sklepach.

Specjalna edycja Medal of Honor ujawniona - ilustracja #1

Specjalna edycja Medal of Honor kosztuje tyle samo co zwykły pre-order gry (w sklepie GRY-OnLine: PC - 128,99 zł, X360/PS3 - 188,99 zł). Co ważniejsze, otrzymają ją wszystkie osoby, które zamówiły już przedpremierowo zwykłą wersję produkcji. To nie koniec niespodzianek, bo osoby zamawiające unikatowe wydanie w sklepie GRY-OnLine będą mogły otrzymać specjalny nieśmiertelnik. Wystarczy spełnić trzy proste warunki:

  • Wysłać swoją ksywkę na adres [email protected],
  • Mieć opłacone zamówienie,
  • Spełnić dwa powyższe punkty nie dalej niż na 2 tygodnie przed premierą gry (po tym terminie promocja wygasa).

W samej grze twórcy chcą przypomnieć dobrze znaną markę, chociaż zamierzają przenieść ją do współczesnych realiów i pokazać dwa style rozgrywki (oddziałów szturmowych i działających w ukryciu). Ważnym elementem całości będzie multiplayer, nad którym pracuje EA DICE (Battlefield). Tytuł zostanie wydany w październiku tego roku na pecetach i konsolach.

Specjalna edycja Medal of Honor ujawniona - ilustracja #2
Specjalna edycja Medal of Honor ujawniona - ilustracja #3