Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 15 listopada 2005, 12:12

autor: Redakcja GRYOnline.pl

Skoki narciarskie 2006 - już jutro premiera!

Wersja demonstracyjna Skoków narciarskich 2006 nadal dostępna jest dla wszystkich naszych czytelników bez żadnych opłat. Popularność, jaką się cieszy oraz Wasze wypowiedzi na forum, utwierdzają nas w przekonaniu, że mamy do czynienia z dobrą grą.

Wersja demonstracyjna Skoków narciarskich 2006 nadal dostępna jest dla wszystkich naszych czytelników bez żadnych opłat. Popularność, jaką się cieszy oraz Wasze wypowiedzi na forum, utwierdzają nas w przekonaniu, że mamy do czynienia z dobrą grą. Gra dostępna będzie w serii Nowa Dobra Gra, w cenie 19,90.

Link do pobierania pliku: Demo Skoków narciarskich 2006.

Skoki narciarskie 2006 - już jutro premiera! - ilustracja #1

Tegoroczna edycja tej najlepiej sprzedającej się w Polsce gry prezentuje się nadzwyczaj grywalnie. Jej produkcją zajął się doświadczony i uznany developer – Metropolis Software – firma, która wsławiła się takimi tytułami jak: Gorky Zero, Książę i tchórz czy Teenagent. Nowy, niezwykle precyzyjny system prowadzenia skoczka oraz całkowicie nowa grafika, obejmująca nie tylko doskonałą animację, ale nawet głębię ostrości, sprawia, że Skoki narciarskie 2006 przypominają transmisję telewizyjną z rzeczywistego konkursu skoków. Z tym tylko, że jednym z zawodników jest sam gracz. Szczerze polecamy tę grę Waszej uwadze.