Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 25 października 2007, 15:36

autor: Metatron

SingStar na PS3 ukaże się w grudniu

Niedawno informowaliśmy o tym, że gra SingStar na PS3 nie ukaże się we wcześniej planowanym terminie, a jej premiera może opóźnić się nawet do przyszłego roku. Jak się jednak okazuje, być może nie trzeba będzie tyle czekać.

Niedawno informowaliśmy o tym, że gra SingStar na PS3 nie ukaże się we wcześniej planowanym terminie, a jej premiera może opóźnić się nawet do przyszłego roku. Jak się jednak okazuje, nie trzeba będzie aż tyle czekać.

Półoficjalny blog PlayStation ThreeSpech poinformował o datach europejskiej premiery nowych tytułów na PS3. Poza przekazaniem wiadomości o tym, że już jutro Eye of Judgment zadebiutuje na rynku, 9 listopada możemy spodziewać się gier Lair i Ratchet & Clank Future: Tools of Destruction, a 7 grudnia ukaże się Uncharted: Drake’s Fortune podano, że w tym ostatnim miesiącu wydany zostanie również SingStar. Dokładnej daty jeszcze jednak nie ustalono.

Przypominamy, że rzeczona produkcja będzie pierwszą wydaną na PS3 częścią cieszącej się ogromną popularnością w Europie serii gier muzycznych pozwalających na zabawę w karaoke. Nextgenowa odsłona SingStara zawierać ma bogate możliwości online. Gracze będą mogli między innymi odpłatnie pobierać z sieci nowe teledyski, a także nagrywać swoje dokonania i zamieszczać je w specjalnym serwisie, gdzie będą mogły być obejrzane i ocenione przez innych użytkowników.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

SingStar

SingStar