Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 25 października 2007, 16:08

autor: Metatron

Stranglehold na PS3 w złocie

Posiadacze PS3 przywykli już do tego, że na przeznaczoną na ich konsolę wersję gier multiplatformowych muszą nieco czekać. Tak też stało się w przypadku wypełnionej akcją strzelaniny Stranglehold, duchowej kontynuacji filmu Johna Woo, Hard Boiled. Teraz jednak ich oczekiwanie dobiega już końca. Jak bowiem ogłosiła firma Midway Games, prace nad grą w wersji na PS3 zostały zakończone.

Posiadacze PS3 przywykli już do tego, że na przeznaczone na ich konsolę wersje gier multiplatformowych muszą nieco czekać. Tak też stało się w przypadku wypełnionej akcją strzelaniny Stranglehold, duchowej kontynuacji filmu Johna Woo, Hard Boiled. Teraz jednak ich oczekiwanie dobiega już końca. Jak bowiem ogłosiła firma Midway Games, prace nad grą w wersji na PS3 zostały zakończone.

Stranglehold na PS3 w złocie - ilustracja #1

Amerykanie będą mogli nabyć ją już za kilka dni, dokładniej mówiąc 29 października. Europejczycy będą musieli jeszcze uzbroić się w cierpliwość, bo na Stary Kontynent Stranglehold na PS3 trafi pod koniec listopada. Posiadacze X360 i PC mogą grać we wspomnianą produkcję już od jakiegoś czasu.

Przypominamy, że Stranglehold jest przedstawioną z perspektywy trzeciej osoby efektowną strzelaniną, w której trup ściele się gęsto, a destrukcja otoczenia robi spore wrażenie. Warto dodać, że gra wykorzystuje również „Bullet Time”, efekt zwolnienia czasu, który pozwala w widowiskowy sposób rozprawiać się z nieprzyjaciółmi.

Zainteresowanych tematem odsyłamy na łamy naszej encyklopedii. Zapraszamy również do zapoznania się z recenzją Stranglehold w wersji na komputery PC.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Stranglehold

Stranglehold