Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość promocje 21 marca 2018, 13:50

autor: AlexB

Ruszyła wielkanocna wyprzedaż w PlayStation Store

Rozpoczęła się wielkanocna promocja w PlayStation Store. Do 12 kwietnia sympatycy konsol firmy Sony mogą zakupić po obniżonych cenach takie tytuły jak Doom, Fallout 4, GTA V czy Assassin's Creed Origins.

Choć być może nie wszyscy są w stanie jeszcze to odczuć, dziś nadeszła w końcu wiosna, a wraz z nią wielkimi krokami zbliża się Wielkanoc. Tradycyjnie z okazji tego święta w sklepach rozpoczęły się okolicznościowe wyprzedaże. Dziś poznaliśmy już ofertę platformy Origin, teraz przyszedł czas na PlayStation Store. W nim miłośnicy konsol Sony mogą zakupić po obniżonych cenach szereg interesujących tytułów, przeznaczonych zarówno na PlayStation 4, jak i PlayStation 3 oraz PlayStation Vita. W ofercie znalazły się między innymi FIFA 18, Red Dead Redemption (na PS3), Grand Theft Auto V, Doom z 2016 roku, Fallout 4 ze wszystkimi dodatkami, Assassin's Creed Origins, Mass Effect: Andromeda, Battlefield 1, Wiedźmin 3: Dziki Gon w Edycji Gry Roku, The Evil Within 2 i wiele, wiele więcej. Każdy powinien znaleźć zatem coś dla siebie. Promocja potrwa do 12 kwietnia.

Wielkanocna wyprzedaż w PlayStation Store potrwa prawie miesiąc. - Ruszyła wielkanocna wyprzedaż w PlayStation Store - wiadomość - 2018-03-21
Wielkanocna wyprzedaż w PlayStation Store potrwa prawie miesiąc.

Pełną listę przecenionych tytułów znajdziecie tutaj. My wybraliśmy dla Was kilka naszych zdaniem najciekawszych. Oto one:

Wielkanocna wyprzedaż w PlayStation Store

Drugi epizod Hitmana z 2016 roku będzie przez jakiś czas dostępny za darmo na PlayStation 4. - Ruszyła wielkanocna wyprzedaż w PlayStation Store - wiadomość - 2018-03-21
Drugi epizod Hitmana z 2016 roku będzie przez jakiś czas dostępny za darmo na PlayStation 4.

To jednak nie koniec atrakcji, jakie przygotowała dla nas firma Sony. Do jutra trwa jeszcze promocja na dodatki do gier, zatem jeśli brakuje nam jakiegoś DLC, warto rzucić okiem na tę ofertę. Ponadto przez limitowany czas za darmo będzie dostępny drugi epizod ostatniej odsłony kultowego Hitmana. Więcej szczegółów na ten temat znajdziecie tutaj. Cała gra również znalazła się w promocji. Można ją dostać w PlayStation Store za 124 złote.