Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 25 stycznia 2019, 14:55

Rok Świni w Overwatch i nowe sterowniki od AMD - wieści

Dziś piszemy o Chińskim Nowym Roku w grze Overwatch i sterownikach graficznych od AMD, które między innymi dodają wsparcie dla remake'u Resident Evil 2. Witajcie w wieściach ze świata - codziennej porcji krótkich wiadomości.

Rok Świni w Overwatch

Nowe wydarzenie w Overwatch to kolejna okazja, by zdobyć okolicznościowe przedmioty kosmetyczne. - Rok Świni w Overwatch i nowe sterowniki od AMD - wieści - wiadomość - 2019-01-25
Nowe wydarzenie w Overwatch to kolejna okazja, by zdobyć okolicznościowe przedmioty kosmetyczne.

Chińczycy powoli szykują się do świętowania Księżycowego Nowego Roku, którego tym razem patronem będzie Świnia, a to oznacza, że w grze Overwatch tradycyjnie wystartowało specjalne wydarzenie z nim związane. Od wczoraj do 18 lutego wszyscy sympatycy tej popularnej sieciowej strzelanki od firmy Blizzard będą mogli zdobyć okolicznościowe skórki dla postaci, prezentacje zagrań oraz emotki. Część z tych przedmiotów kosmetycznych była już obecna w poprzednich latach, lecz nie zabrakło również nowych. Możecie się im dokładniej przyjrzeć tutaj. Twórcy nie zapomnieli też o specjalnym udekorowaniu niektórych plansz, by klimat świętowania był jeszcze bardziej odczuwalny.

Wraz z początkiem wydarzenia Rok Świni w Overwatch zadebiutował również nowy patch. Naprawia on kilka błędów, poprawia działanie umiejętności niektórych bohaterów oraz zmniejsza redukcję obrażeń przez pancerz z -5 do -3 punktów. Szczegóły na temat aktualizacji znajdziecie tutaj.

AMD 19.1.2 Radeon Software Adrenalin 2019 Edition

Nowe sterowniki od AMD są już dostępne. - Rok Świni w Overwatch i nowe sterowniki od AMD - wieści - wiadomość - 2019-01-25
Nowe sterowniki od AMD są już dostępne.

Firma AMD wypuściła nowe sterowniki do swoich kart graficznych – 19.1.2 Radeon Software Adrenalin 2019 Edition. Przede wszystkim dodają one wsparcie dla trzech gier – remake'u Resident Evil 2, który dziś zadebiutował na PC, PlayStation 4 oraz Xboksie One, Tropico 6 oraz Anthem. Według obietnic ta ostatnia pozycja ma działać nawet o 7% lepiej na Radeonie RX 580 w porównaniu z poprzednią wersją oprogramowania. Ponadto naprawiono między innymi problemy z wyświetlaniem obrazu w Rocket League przy włączonym Radeon FreeSync czy zawieszaniem się aplikacji Radeon Settings podczas wielokrotnego odświeżania Upgrade Advisor. Pełną listę zmian, znanych problemów i linki do ściągnięcia sterowników znajdziecie tutaj.

Galeria obrazków

Polecamy też Waszej uwadze najnowsze obrazki w naszej galerii…

 1. WRC 8
 2. Jump Force
 3. Inkulinati
 4. Evoland Legendary Edition
 5. Treadnauts
 6. Slay the Spire
 7. Onigiri
 8. Dragon: Marked for Death
 9. Immortal Legacy: The Jade Cipher
 10. Dark Souls Trilogy
 11. Blazing Chrome
 12. Kingdom Come: Deliverance - Band of Bastards

Galeria filmów

…jak również najnowsze filmy z gier:

 1. Endless Legend: Symbiosis zwiastun #1
 2. Unruly Heroes zwiastun na premierę
 3. Robotics;Notes DaSH opening
 4. Resident Evil 2 zwiastun na premierę
 5. For Honor Rok omenu (PL)
 6. Far Cry: New Dawn zwiastun fabularny (PL)
 7. Space Cows zwiastun #1
 8. Shadow of the Tomb Raider: The Nightmare zwiastun na premierę
 9. Roblox zwiastun #1
 10. Odallus: The Dark Call zwiastun na premierę
 11. Macrotis: A Mother's Journey zwiastun #1
 12. Life is Strange 2 epizod 2
 13. Layers of Fear 2 Time waits for no one
 14. Kingdom Come: Deliverance - Band of Bastards zwiastun #1
 15. JackQuest: The Tale of the Sword zwiastun #1