Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikAkcjiPS4
Okładka Immortal Legacy: The Jade Cipher (PS4)

Immortal Legacy: The Jade Cipher PS4

Kill X

Pierwszoosobowa strzelanka VR w konwencji horroru, za której opracowaniem stoi chińskie studio VIVA Games. Gracz wciela się w śmiałka, który postanawia rozwikłać zagadkę eksperymentów na ludziach przeprowadzanych na tajemniczej wyspie.

Akcji | FPP | survival horror | FPS | horror | strzelanki | PlayStation VR | rzeczywistość wirtualna | tytuły ekskluzywne PlayStation

Sony PlayStation 4
Okładka Immortal Legacy: The Jade Cipher (PS4)

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

data premiery gry w wersji PS4:

16kwietnia2019

17kwietnia2019

PSN

Immortal Legacy: The Jade Cipher jest grą akcji czerpiącą garściami ze stylistyki klasycznych horrorów, za której opracowaniem stoi chińskie studio VIVA Games. Produkcja powstała z myślą o zestawach wirtualnej rzeczywistości.

Fabuła

W Immortal Legacy: The Jade Cipher gracz trafia na tajemniczą wyspę, wcielając się w bohatera, którego zadaniem jest rozwikłanie zagadki eksperymentów na ludziach, jakie miały (i najprawdopodobniej wciąż mają) na niej miejsce. Stojąca za nimi organizacja nie cofnie się przed niczym, starając się zyskać klucz do nieśmiertelności. Efektem ubocznym prowadzonych przez nią badań było jednak powołanie do życia agresywnych, krwiożerczych istot, które opanowały mroczne zakamarki tego upiornego miejsca.

Mechanika

W Immortal Legacy: The Jade Cipher akcję obserwujemy z perspektywy pierwszej osoby (FPP). W trakcie zabawy przemierzamy klaustrofobiczne lokacje przyprawiające o ciarki na plecach (panujący w nich mrok rozświetlają płomienie lub światło latarki znajdującej się na podorędziu protagonisty), walczymy z wyżej wspomnianymi, zmutowanymi adwersarzami, robiąc przy tym użytek z broni palnej (w nasze ręce trafiają między innymi pistolety i karabiny maszynowe) oraz rozwiązujemy mniej lub bardziej skomplikowane zagadki środowiskowe.

Opisywana pozycja wymaga do działania gogli wirtualnej rzeczywistości i kontrolerów ruchowych. W trakcie zabawy mamy pełną swobodę poruszania się po otoczeniu, po którym rozglądamy się poprzez poruszanie głową. Przy pomocy kontrolerów sterujemy natomiast rękoma protagonisty – to właśnie w ten sposób celujemy z broni lub nakierowujemy promień światła emitowanego przez latarkę.

Kwestie techniczne

Immortal Legacy: The Jade Cipher może się pochwalić wysokiej jakości oprawą graficzną – na uwagę zasługują przede wszystkim bogato animowani przeciwnicy.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single player  

Nośnik: 8+ GB

Oczekiwania czytelników: 3.8 / 10 na podstawie 2 głosów czytelników.

Cena gry w dniu premiery: 84,00 PLN

Strefa PlayStation VR

Sprzęt i Gry na PSVR

Zobacz Więcej

Gry podobne do Immortal Legacy: The Jade Cipher

Wymagania wiekowe Immortal Legacy: The Jade Cipher

18+