Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 20 lipca 2011, 10:55

autor: Marcin "Sarge" Skierski

Remake GoldenEye 007 na PS3 i X360 niemal pewny - wyciekły pierwsze screeny

Do sieci wyciekły pierwsze screeny domniemanego remake'u GoldenEye 007, znanego posiadaczom konsoli Wii (który z kolei został odświeżony względem oryginału na Nintendo 64). Wersja na PlayStation 3 oraz Xboksa 360 być może zostanie oficjalnie zapowiedziana jeszcze dzisiaj.

Wiele wskazuje na to, że posiadacze PlayStation 3 oraz Xboksa 360 doczekają się w końcu potwierdzenia swojej wersji GoldenEye 007 – strzelaniny znanej posiadaczom Wii (będącej z kolei odświeżoną edycją oryginału z Nintendo 64). Do sieci wyciekły bowiem screeny domniemanego remake’u. Pojawiło się także kilka innych wskazówek sugerujących jego rychłą zapowiedź.

Remake GoldenEye 007 na PS3 i X360 niemal pewny - wyciekły pierwsze screeny - ilustracja #1

Wspomniane obrazki możecie oglądać w tej wiadomości, a po pełną galerię zapraszamy pod ten adres. Całość prezentuje się bardzo ładnie – widoczny jest spory krok naprzód w stosunku do wersji z konsoli Nintendo. Możemy się spodziewać obsługi rozdzielczości HD, Trofeów i Osiągnięć, a także szeregu efektów graficznych, niemożliwych do uzyskania na słabszym sprzęcie.

Już same screeny sugerują nam, że coś jest na rzeczy, ale swoje trzy grosze dołożył także francuski oddział sieci Amazon. Na łamach jego strony internetowej przez jakiś czas można było natknąć się na produkt GoldenEye Reloaded, mający trafić na Xboksa 360 i PlayStation 3 dokładnie 28 października. Choć wpis został szybko usunięty, jego chwilowa obecność może sugerować, że produkcja zostanie wydana w wersji pudełkowej, a nie drogą cyfrowej dystrybucji.

Remake GoldenEye 007 na PS3 i X360 niemal pewny - wyciekły pierwsze screeny - ilustracja #2

Powyższy tytuł nie pojawia się zresztą pierwszy raz w sieci. W zeszłym miesiącu firma Activision zarejestrowała szereg domen o podobnej nazwie, więc amerykański gigant już od jakiegoś czasu może się przygotowywać do stosownej zapowiedzi. W obliczu najświeższych wycieków, sprawa nabiera coraz większej wiarygodności.

Ogłoszenie GoldenEye Reloaded na konsole Sony i Microsoftu może nastąpić lada chwila. Firma Activision dwa tygodnie temu zdradziła, że na dzisiejszą imprezę Comic-Con w San Diego szykowane jest odsłonięcie szczegółów na temat nowej gry z serii GoldenEye. Z kolei w maju zapewniano, że nowa produkcja z Bondem w roli głównej zadebiutuje na rynku jeszcze w tym roku. Wszystko wskazuje więc na to, że bardzo szybko doczekamy się potwierdzenia dzisiejszych doniesień.

Remake GoldenEye 007 na PS3 i X360 niemal pewny - wyciekły pierwsze screeny - ilustracja #3
Remake GoldenEye 007 na PS3 i X360 niemal pewny - wyciekły pierwsze screeny - ilustracja #4
Remake GoldenEye 007 na PS3 i X360 niemal pewny - wyciekły pierwsze screeny - ilustracja #5