Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 22 listopada 2013, 09:06

autor: luckie

Rage – darmowy weekend i 75% przecena na Steamie

Na Steamie rozpoczął się Darmowy Weekend z Rage. Grę studia id Software można wypróbować bez żadnych kosztów do godziny 22:00 w niedzielę. Jest to też dobra okazja, by nabyć pecetowe wydanie tytułu – zarówno Rage, jak i dodatek The Scorchers da się kupić w cenie obniżonej o 75%.

Fani postapokaliptycznych klimatów nie muszą już się zastanawiać, co porobić w najbliższy weekend - Rage – darmowy weekend i 75% przecena na Steamie - wiadomość - 2013-11-22
Fani postapokaliptycznych klimatów nie muszą już się zastanawiać, co porobić w najbliższy weekend

W ten weekend, a konkretnie od teraz do godziny 22:00 w niedzielę, posiadacze konta na Steamie mogą za darmo grać w Rage – najnowszą produkcję studia id Software. Jak to zwykle bywa przy takich okazjach, gra została tymczasowo przeceniona o 75%. Do godziny 19:00 w poniedziałek podstawową edycję tytułu da się kupić za 4,99 euro (ok. 21 zł). Obniżono również cenę dodatku Rage: The Scorchers do 1,24 euro (ok. 5 zł).

  1. Rage w sklepie Steam
Darmowy Weekend z Rage
  1. Do 22:00 w niedzielę 24 listopada da się grać za darmo na Steamie
  2. Do 19:00 w poniedziałek 25 listopada grę i dodatek do niej objęto 75% obniżką
  3. Rage kosztuje obecnie 4,99 euro (ok. 21 zł), a Rage: The Scorchers – 1,24 euro (ok. 5 zł)

Rage to postapokaliptyczny pseudo-sandbox utrzymany w konwencji FPP, w którym głównym środkiem transportu jest modyfikowany przez gracza samochód. Pseudo, bowiem zadań jest tu mniej niż w typowej produkcji z otwartym światem, część lokacji można odwiedzić tylko raz, a grę da się ukończyć w kilkanaście godzin.

Trzeba otwarcie powiedzieć, że Rage nie jest złą grą. W naszej recenzji otrzymał przyzwoite 7 oczek. Mimo wszystko Rage dość mocno zawiódł rozdmuchiwane przez siedem lat dewelopingu oczekiwania fanów. W końcu, jak wielu uważało, po legendzie branży (studiu odpowiedzialnym za serię Doom i Quake) można się spodziewać wiele.

Tak czy inaczej, Darmowy Weekend na Steamie to świetna okazja do samodzielnego wypróbowania produkcji. Jeśli do tej pory nie grałeś w Rage i nie masz co do niego zbyt wielkich oczekiwań, to prawdopodobnie czeka Cię całkiem udany weekend – szczególnie, że w tym czasie grę da się przejść od początku do końca.

  1. Rage - poradnik do gry
  2. Legenda powraca na tarczy - recenzja gry Rage
  3. Recenzja gry Rage: The Scorchers - rzeź faszerowana gwoździami
  4. Oficjalna strona gry Rage