Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 7 października 2011, 11:40

autor: Sarge

Pustynny etap w nowym filmie z gry Uncharted 3: Oszustwo Drake'a

Firma Sony zaprezentowała nowy fragment rozgrywki z gry Uncharted 3: Oszustwo Drake'a. Na materiale możemy zobaczyć Nathana Drake'a przemierzającego pustynię.

W sieci pojawił się kolejny film prezentujący rozgrywkę w grze Uncharted 3: Oszustwo Drake’a. Ujawniony fragment został wcześniej przedstawiony dziennikarzom na imprezie Eurogamer Expo.

Całość trwa niecałe pięć minut i pokazuje Drake’a przemierzającego pustynię, na którą trafia prawdopodobnie po rozbiciu się samolotu (etap na jego pokładzie można było zobaczyć na targach gamescom). Bardzo szybko trafia do opuszczonego miasteczka, gdzie tylko pozornie nie ma żadnej żywej duszy. Główny bohater po pewnym czasie spotyka bowiem grupkę przeciwników, z którymi musi się zmierzyć.

Początkowo pozbawiony broni, zdobywa ją po walce wręcz z jednym z adwersarzy. Druga część filmu prezentuje przede wszystkim bezpośrednie starcia z wrogami oraz strzelanie. Ten pierwszy element dzięki usprawnionym animacjom wygląda jeszcze lepiej niż w poprzednich częściach. Na materiale widać też, że czasem trafimy na bardziej wytrzymałych przeciwników, których pokonanie zajmie więcej czasu (obecne sekwencje QTE).

Uncharted 3: Oszustwo Drake’a jest przygotowywany wyłącznie z myślą o PlayStation 3 i ukaże się na europejskim rynku 1 listopada. Grę w pełnej polskiej wersji językowej wyda w naszym kraju firma Sony Computer Entertainment Polska.