Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 6 września 2012, 10:22

autor: luckie

Psychopaci i ferajna – kolejny zwiastun Far Cry 3 po polsku

Nowy zwiastun Far Cry 3 skupia się na osobie szalonego Vaasa i jego bandy. Dowiemy się, jak z nim walczyć i w jaki sposób zarobić trochę grosza na niezbędny do tego arsenał. Zapraszamy do obejrzenia kolejnej części poradnika z serii „Jak przetrwać na wyspie?” z polskimi napisami.

Psychopaci i ferajna – kolejny zwiastun Far Cry 3 po polsku - ilustracja #1
Vaas Montenegra i przyjaciele

Porad agenta Huntley’a ciąg dalszy. W końcu gracze nie wybierają się na Wyspę Rook, aby podziwiać widoki (to może przy okazji), lecz by rozprawić się z groźnym psychopatą i jego armią. Drugą część poradnika „Jak przetrwać na wyspie?” z polskimi napisami znajdziecie poniżej:

A jeśli jeszcze nie widzieliście części pierwszej, szybko nadróbcie zaległości:

Tym razem dowiadujemy się nieco więcej o głównym czarnym charakterze w Far Cry 3. Vaas Montenegro to naprawdę niebezpieczny facet. Najwyraźniej jego szaleństwo bynajmniej nie odbiera mu zdolności jasnego myślenia. Wręcz przeciwnie, można powiedzieć, że dzięki temu jego poczynania są jeszcze bardziej wyrafinowane i bezwzględne. Vaas jest mózgiem działalności przestępczej w rejonie: dowodzi bandą oprychów, hoduje narkotyki, porywa turystów i handluje żywym towarem. Nie wacha się w okrutny sposób mordować bezbronnych zakładników, czym wzbudza strach jako człowiek zupełnie nieobliczalny.

Psychopaci i ferajna – kolejny zwiastun Far Cry 3 po polsku - ilustracja #4
Polowanie to niezły sposób, by zarobić trochę kasy

Aby w ogóle myśleć o wystąpieniu przeciw oponentowi uzbrojonemu w armię, pieniądze i kompletny brak skrupułów potrzebna nam będzie fachowa pomoc. Doktor Alec Earnhardt nie jest typowym specjalistą wypisującym leki na receptę. Jego pigułki nie mają atestu, ale potrafią zdziałać cuda.

By dobrać się do Vaasa musimy najpierw osłabić jego pozycję na wyspie. W tym celu warto zajmować posterunki wroga, które posłużą nam jako bazy wypadowe. Możliwe będzie szybkie podróżowanie między nimi. To dobra wiadomość dla wszystkich, którym w poprzedniej części przeszkadzało, że raz oczyszczone posterunki szybko zaludniały się ponownie.

Huntley daje kilka porad, jak zarabiać pieniądze z dala od biurka z komputerem i faksem. By zdobyć gotówkę, za którą uzbroimy się po zęby, będziemy musieli na nią zapracować robiąc chociażby za zaopatrzeniowca, myśliwego lub próbując szczęścia w pokerze.

Psychopaci i ferajna – kolejny zwiastun Far Cry 3 po polsku - ilustracja #5
Jeśli nie masz szczęścia w miłości, spróbuj swoich sił w kartach

Premierę Far Cry 3 w wersji na PC, PlayStation 3 i Xboksa 360 zaplanowano na 29 listopada.