Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość promocje 7 września 2021, 15:48

Far Cry 3 za darmo

Do 11 września w Ubisoft Store można odebrać Far Cry 3, czyli jedną z części popularnej serii pierwszoosobowych gier akcji z otwartym światem.

Ubisoft zdecydował się przygotować niespodziankę dla fanów i udostępnić za darmo Far Cry 3. Produkcję można zdobyć za pośrednictwem Ubisoft Store. Aby to zrobić, należy wejść w link zamieszczony poniżej, zalogować się i kliknąć przycisk „get it for free”. Akcja jest ograniczona czasowo i potrwa do 11 września.

Far Cry 3 za darmo w Ubisoft Store

Far Cry 3 to trzecia odsłona popularnej serii pierwszoosobowych gier akcji z otwartym światem. Podczas przygody wcielamy się w postać Jasona Brody’ego, który w wyniku nieszczęśliwego skoku ze spadochronem ląduje na opanowanej przez żądnych krwi piratów wyspie. Dodatkowo jego przyjaciele zostają uwięzieni. Mężczyzna musi podjąć walkę z psychopatyczną grupą.

  1. Far Cry 3 - poradnik do gry
  2. Recenzja gry Far Cry 3 - rzeź w tropikach

Więcej ciekawych ofert i promocji na gry, sprzęt i akcesoria dla graczy znajdziesz na naszej specjalnej stronie promocje.gry-online.pl.

Agnieszka Adamus

Agnieszka Adamus

Na papierze fizyk medyczny. W rzeczywistości jednak humanista, który od dzieciństwa uwielbia gry. Z tą pasją postanowiła spróbować swoich sił w pisaniu dla szerszej publiki. Z Gry-Online.pl związana od 2017 roku. Zaczynała od poradników, a teraz tworzy głównie dla newsroomu, encyklopedii i promocji. Samozwańczy specjalista od darmówek. Uwielbia strategie, symulatory, RPG-i i horrory. Ma też słabość do tytułów sieciowych. Spędziła nieprzyzwoicie dużo godzin w Dead by Daylight i Rainbow Six: Siege. Oprócz tego lubi też oglądać filmy grozy (im gorsze, tym lepiej) i słuchać muzyki. Największą pasją darzy jednak pociągi.

więcej