Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 22 września 2012, 15:37

autor: Łukasz "luckie" Szliselman

Na szczycie łańcucha pokarmowego – nowy zwiastun Far Cry 3 (napisy PL)

Studio Ubisoft pokazało kolejny zwiastun gry Far Cry 3 z serii „Jak przetrwać na wyspie?” z napisami po polsku. Tym razem odwiedzimy wyspę południową, na której niepodzielnie panuje niebezpieczny osobnik – Hoyt Volker.

Na szczycie łańcucha pokarmowego – nowy zwiastun Far Cry 3 (napisy PL) - ilustracja #1
Hoyt Volker – groźny skurczybyk

Studio Ubisoft uraczyło nas nowym filmikiem ukazującym niebezpieczeństwa czyhające na graczy w Far Cry 3. Myśleliśce, że nie ma nic gorszego od szalonego Vaasa i jego bandy? Jeśli tak, to agent Huntley ma dla Was złe wieści. Zapraszamy do obejrzenia trzeciej części poradnika rozbitka z cyklu „Jak przetrwać na wyspie?” z polskimi napisami.

Lista zagrożeń, jaką sporządził poczciwy agent Huntley zdaje się nie mieć końca. Do tej pory widzieliśmy, co czeka nas na północnej wyspie rajskiego archipelagu. Tym razem udajemy się z wizytą na wyspę południową, gdzie swoją siedzibę ma Hoyt Volker, bezwzględny handlarz żywym towarem. Chronią go nie tylko ocean i mury – ma do dyspozycji armię znakomicie wyszkolonych i uzbrojonych po zęby najemników. Aby dobrać się mu do skóry, gracze będą musieli wykorzystać maksimum swoich zdolności. Jednak to nie koniec niebezpieczeństw – kolejna porcja porad i ostrzeżeń już wkrótce. Far Cry 3 ukaże się w Polsce w wersji zlokalizowanej kinowo 29 listopada na PC, Xboksa 360 i PlayStation 3.