Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 2 czerwca 2011, 11:00

autor: Sarge

Przetestuj za darmo tryb multiplayer z Call of Duty: Black Ops

Jeśli są wśród Was osoby, które jeszcze nie miały okazji zasmakować rozgrywek sieciowych w Call of Duty: Black Ops, teraz nadarza się ku temu najlepsza okazja. Firma Activision wraz z serwisem Steam szykuje bowiem ciekawą promocję, w ramach której każdy może w najbliższy weekend sprawdzić zupełnie za darmo tryb multiplayer w tej pozycji.

Jeśli są wśród Was osoby, które jeszcze nie miały okazji zasmakować rozgrywki sieciowej w Call of Duty: Black Ops na PC to teraz nadarza się ku temu najlepsza okazja. W najbliższy weekend firma Activision zaoferuje użytkownikom serwisu Steam udział w darmowych testach trybu multiplayer.

Akcja rozpocznie się dzisiaj o godzinie 19. Będzie mógł do niej przystąpić każdy zarejestrowany użytkownik Steama. Wystarczy skorzystać z tego adresu, aby załadować sobie specjalną wersję gry i od wieczora rozpocząć zmagania w sieci z jej innymi posiadaczami. Jeśli nadal nie należycie do społeczności Steama, musicie najpierw go sobie zainstalować.

Przetestuj za darmo tryb multiplayer z Call of Duty: Black Ops - ilustracja #1

W udostępnionej wiadomości czytamy, że w czasie darmowego weekendu będziemy mogli sprawdzić pełnię możliwości rozgrywki wieloosobowej z podstawowej wersji gry. Niedostępny pozostanie jedynie tryb dla jednego gracza.

Inicjatywa Activision na pewno jest godna pochwały i powinna przypomnieć pecetowcom o Call of Duty: Black Ops. Za kilka dni rozpoczynają się targi E3 w Los Angeles, gdzie mamy usłyszeć więcej informacji na temat Call of Duty: Modern Warfare 3 – nie dziwi nas zatem, że wydawca robi wszystko, by na powrót wzbudzić zainteresowanie marką.

Call of Duty: Black Ops zadebiutowało na rynku 9 listopada 2010 w wersjach na komputery osobiste, PlayStation 3, Xboksa 360, Wii oraz DS-a. Tytuł ustanowił wiele rekordów sprzedaży, a niedawno potwierdzono, że jest najbardziej dochodową grą w Stanach Zjednoczonych i Europie.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.