Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
press release Techland Press Release 3 czerwca 2011, 20:14

Przedpremierowe zamówienia Dead Island

W dniu dzisiejszym firma Techland oraz Deep Silver poinformowały, że startuje preorder Dead Island.

(Poniższa wiadomość jest oficjalną informacją prasową producenta/wydawcy/dystrybutora gry i jako taka nie jest lub nie musi być wyrażeniem opinii i stanowiska redakcji GRY-OnLine.)

W dniu dzisiejszym firma Techland oraz Deep Silver poinformowały, że startuje preorder Dead Island.

Jednocześnie Techland wystartował z oficjalna stronę gry www.deadislandgame.pl, z której można składać zamówienia preorderowe, przeglądać materiały związane z grą, a już niedługo przeżyć wyjątkową historię, poprzedzającej wydarzenia na wyspie i wprowadzającą fanów w klimat i świat Banoi.

Dla wszystkich osób, które zamówią Dead Island przed premierą Techland przygotował specjalną „Edycję Gore”. Różnić się będzie ona nie tylko okładką, ale również zawartością dodatkową, w której skład wchodzą:

• DLC „Krwawa Łaźnia” – na graczy w 4 różnych arenach czekać będą wyzwania w trybie single player i multiplayer. DLC „Krwawe łaźnie” to czysta walka o przetrwanie, w której zombie nacierają na graczy fala za falą. Przebywając na arenach gracze mogą zdobywać punkty doświadczenia oraz przedmioty i przenosić je do trybu kampanii. Dzięki liderboardom będą mogli również porównywać swoje wyniki.

• Plan broni „Brain Wave Bomb”. Umożliwi on stworzenie wyjątkowych bomb, które są skuteczne na dużych skupiskach zombie. Po odpaleniu bomby, wysyła ona specjalny impuls, a zombie w promieniu wybuchu dosłownie „tracą głowy”…

• Ekskluzywny plan broni „Ripper” – to schemat, który umożliwia stworzenia wyjątkowo skutecznej broni w walce na bliską odległość. Połączenie kija baseballowego z piła tarczową, to wyjątkowo śmiercionośne zestawienie.

DLC „Krwawe Łaźnie” ma wartość 10 EURO i będzie dostępne również po premierze Dead Island.

Dead Island to terror, przemoc i wszechogarniające szaleństwo. Na tropikalnej wyspie Banoi, która była wakacyjnym rajem, dochodzi do zombie apokalipsy, która zamienia ludzi w krwiożercze bestie. Jedyną szansą dla pozostałych przy życiu, jest brutalna walka o przetrwanie i znalezienie sposobu na ucieczkę z wyspy śmierci

Dead Island będzie wydany jeszcze w tym roku na całym świecie, na PC oraz konsole PlayStation3 i Xbox 360.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Dead Island

Dead Island