Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 25 lipca 2016, 13:59

Przebudzeniu Mocy niewiele brakuje do wyrównania rekordu Batmana. Top 10 UK (17 - 23 lipca)

LEGO Star Wars: The Force Awakens utrzymało się na pierwszym miejscu i jest blisko wyrównania rekordu klockowego Batmana. Zapraszamy do zapoznania się z pierwszą dziesiątką bestsellerów Zjednoczonego Królestwa.

Czwarty tydzień z rzędu dla LEGO Star Wars: The Force Awakens. Gwiezdnych Wojen nie zmogła nawet kolejna utrata udziałów w sprzedaży (-39%) względem poprzedniego notowania. Grze brakuje jednego tygodnia na pierwszym miejscu, aby wyrównać rekord klockowej serii pięciu zwycięstw z rzędu, należącego do tej pory do LEGO Batman 2: DC Super Heroes z 2012 roku. FIFA 16, choć podciągnęła się na miejsce drugie, również zalicza stratę (-13%). Znajdujące się na trzeciej pozycji Overwatch sprzedało się gorzej aż o 30%. Dzięki fenomenowi w postaci mobilnego Pokemon GO, swoje pozycje poprawiły aż trzy gry na 3DS-a, którym udało się powrócić do pierwszej czterdziestki. Są to: Pokemon Omega Ruby (miejsce 17), Pokemon Alpha Sapphire (24) oraz Pokemon Y (29). Jeżeli jednak weźmiemy pod uwagę ogólny wynik sprzedaży rozrywkowego oprogramowania, to zmniejszył się on aż o 29% w porównaniu do ubiegłego tygodnia, co oczywiście można wiązać z wakacyjnymi wyjazdami.

1.

LEGO Star Wars: The Force Awakens

2.

FIFA 16

3.

Overwatch

4.

Grand Theft Auto V

5.

Doom

6.

Uncharted 4: Kres Złodzieja

7.

Call of Duty: Black Ops III

8.

Rocket League

9.

Monster Hunter Generations

10.

Minecraft Xbox Edition

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

LEGO Gwiezdne wojny: Przebudzenie Mocy

LEGO Gwiezdne wojny: Przebudzenie Mocy