Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 4 lipca 2016, 12:39

Niech Moc klocków LEGO będzie z Tobą. Top 10 UK (26 czerwca - 2 lipca)

LEGO Star Wars: Przebudzenie Mocy z miejsca przyciągnęło do siebie największą liczbę brytyjskich klientów. I choć gra nie pobiła żadnego ważnego rekordu, to możemy być pewni, że przez znacznie dłuższy czas niż tylko tydzień będzie sprzedawać się jak ciepłe bułeczki.

Doom po dwóch tygodniach dominacji dostał małej zadyszki i spadł na miejsce czwarte. Nowym liderem zostało LEGO Star Wars: The Force Awakens, które przy okazji premiery okazało się czwartą najlepiej sprzedającą się grą z klockowej serii w pierwszym tygodniu sprzedaży, ustępując w tym względzie oryginalnym przygodom Indiany Jonesa i Batmana, a także marvelowym bohaterom z Marvel Super Heroes. Klockowa adaptacja siódmego epizodu Gwiezdnych Wojen zapracowała także na czwartą pozycję w kategorii najlepszych debiutów z tego właśnie uniwersum. Lepiej od potyczki z Najwyższym Porządkiem poradziły sobie tylko Star Wars: Battlefront, Star Wars: The Force Unleashed oraz Star Wars: Episode III – Revenge of the Sith. Poza nową propozycją z serii LEGO, w pierwszej dziesiątce mamy także dwóch innych debiutantów. Na pozycję szóstą trafił japoński erpeg zatytułowany Star Ocean: Integrity and Faithlessness, a na dziewiątą gra 7 Days To Die. Ostatni tydzień czerwca i początek lipca obfitowały w większą liczbę premier, więc poza pierwszą dziesiątką należy odnotować także na miejscu trzynastym obecność Technomancera i Minecrafta Wii U Edition na pozycji osiemnastej.

1.

LEGO Star Wars: The Force Awakens

2.

FIFA 16

3.

Overwatch

4.

Doom

5.

Uncharted 4: Kres Złodzieja

6.

Star Ocean: Integrity and Faithlessness

7.

Rocket League

8.

Grand Theft Auto V

9.

7 Days to Die

10.

Tom Clancy’s The Division

Ostatnia aktualizacja: 2016-07-04

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

LEGO Gwiezdne wojny: Przebudzenie Mocy

LEGO Gwiezdne wojny: Przebudzenie Mocy