Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 29 września 2009, 20:00

autor: ziooleck

Promocyjne ceny na FIFĘ 10 w salonach Empik

Mimo, że piłka nożna na jakiś czas przestała być naszym sportem narodowym, ciągle cieszy się niemałą popularnością. W związku z tym wielu Polaków ucieszy fakt, że dziesiąta odsłona FIFY lada moment trafi do oficjalnej dystrybucji. Już jutro znajdziemy ją w salonach EMIPK na terenie całego kraju. W związku z tym wydarzeniem firma przygotowała specjalną promocję.

Mimo, że piłka nożna na jakiś czas przestała być naszym sportem narodowym, ciągle cieszy się niemałą popularnością. W związku z tym wielu Polaków ucieszy fakt, że dziesiąta odsłona FIFY lada moment trafi do oficjalnej dystrybucji. Już jutro znajdziemy ją w salonach Empik na terenie całego kraju. W związku z tym wydarzeniem firma przygotowała specjalną promocję.

Dotyczy to zarówno edycji przeznaczonych na konsole jak i wersji skierowanej do zwolenników komputerów osobistych. Według anonimowego, acz pewnego informatora możemy spodziewać się całkiem pokaźnych zniżek na wszystkie edycje FIFY 10 w salonach sieci Empik. Nieoficjalnie mówi się o cenach kolejno 149 i 69 polskich złotych za edycje konsolowe oraz PC. Wiadomość przez przypadek potwierdzili pracownicy salonu zlokalizowanego w warszawskich Złotych Tarasach, którzy omyłkowo wystawili sportową pozycję dzień przed planowanym startem.

Warto dodać, że sugerowane ceny piłkarskiego tytułu to 229zł w przypadku krążków dedykowanych Xboxowi 360 i PlayStation 3 oraz 119zł w przypadku wydania PC.

Promocyjne ceny na FIFĘ 10 w salonach Empik - ilustracja #1