Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gramynawynos.pl 12 marca 2016, 10:25

Promocje mobilne na weekend 12-13 marca (m.in. Punch Club, Hitman GO, Badland 2)

W przeglądzie zamieściliśmy informacje o przecenach takich tytułów jak Punch Club, Hitman GO, The Room Three, Badland 2, Hitman: Sniper, Tiny Guardians, Lumino City oraz Dungeon of the Endless.

Witajcie w kolejnym wydaniu przeglądu promocji cenowych na gry mobilne dedykowane smartfonom i tabletom. W niniejszym cyklu zwracamy Waszą uwagę na najciekawsze przeceny obowiązujące na mobilnych platformach dystrybucji cyfrowej. Naszym celem nie jest wypisanie wszystkich gier, które akurat znajdują się w promocji – dokonujemy ich przeglądu, więc możecie być pewni, że to nie tylko tanie, ale i warte uwagi produkcje.

Jako że w wielu przypadkach czas trwania obniżki nie jest znany – bywa, że pozostaje ona aktualna przez kilkanaście dni, a innym razem znika po kilkudziesięciu godzinach – przez kilka kolejnych dni będziemy śledzić sytuację i nanosić ewentualne zmiany. Zapraszamy do zapoznania się z najświeższą porcją promocji!

UWAGA: Ceny mogą ulec zmianie – zależą od ustaleń sklepów. Przed zakupami sprawdź wszystkie szczegóły, aby uniknąć pomyłek (cenę, przeliczenie na złotówki i wersję językową gry).

Punch Club

Android: ok. 14 zł / iOS: ok. 13 zł

Zgodnie z zapowiedziami, Punch Club – udane skrzyżowanie strategii ekonomicznej i menedżera sportowego – doczekało się pierwszej sporej aktualizacji zatytułowanej Dark Fist Update. Wprowadziła ona poboczny wątek fabularny, oferujący trzy godziny zabawy, tryb Hardcore, synchronizację międzyplatformową, a także nowe utwory muzyczne. Z tej okazji rosyjskie studio Lazy Bear Games obniżyło o 40% cenę mobilnych wydań gry. Przypominam, że opowiada ona historię mężczyzny, który stracił w młodości ojca i poprzysiągł zemstę na sprawcach śmierci. W tym celu, po dwudziestu latach od tego tragicznego dnia próbuje stać się najlepszym wojownikiem na świecie.

Wyprzedaż gier z serii Hitman (Android/iOS) – Hitman: Sniper i Hitman GO

Z okazji dzisiejszego debiutu pierwszej porcji zawartości nowego Hitmana na konsole PlayStation 4, Xbox One i komputery PC, firma Square Enix zdecydowała się obniżyć ceny mobilnych odsłon marki. Dzieki temu za kilka złotych możecie nabyć udaną strzelankę snajperską Hitman: Sniper oraz doskonałą turową grę logiczną Hitman GO – o ile oczywiście nie zrobiliście tego już wcześniej, gdyż ceny obu gier były obniżane w przeszłości wielokrotnie. Pełna oferta prezentuje się następująco:

Tiny Guardians

Android: 9,99 zł

Tiny Guardians, tower defense od malezyjskiego studia Kureichii, doczekało się 50-procentowej przeceny na platformie Google Play. W grze odpieramy inwazję potworów, pragnących zrównać z ziemią piękną krainę fantasy. W przeciwieństwie do większości gier tower defense, nie znajdujemy tu wieżyczek strażniczych, choć przeciwnicy w dalszym ciągu przemieszczają się z góry znanymi ścieżkami. Zamiast tego gracz kontroluje grupę bohaterów (również pojedynczo), wydając im rozkazy – np. ataku lub przegrupowania się. Postacie różnią się nie tylko wyglądem, ale i stylem walki, ekwipunkiem i umiejętnościami specjalnymi. W grze nie zabrakło też prostego systemu rozwoju.

The Room Three

iOS: ok. 9 zł

Pierwszej obniżki ceny doczekała się jedna z najlepszych produkcji mobilnych 2015 roku – gra logiczna The Room Three od studia Fireproof Games. Niestety, na razie przeceną objęto jedynie wersję iOS. Trójka kontynuuje historię wymyśloną na potrzeby dwóch poprzednich części uznanej serii. W pogoni za niezwykłą substancją, znaną jako Null, trafiamy do tajemniczej, wybudowanej na odległej wyspie posiadłości Grey Holm. Podążając za wskazówkami pozostawionymi przez niejakiego Rzemieślnika, rozwiązujemy kolejne, niesamowicie zaprojektowane łamigłówki. The Room Three jest zdecydowanie najobszerniejszą odsłoną serii, przygotowaną z nie lada rozmachem.

Badland 2

iOS: ok. 9 zł

Po raz pierwszy w promocji znajduje się również jedna z najładniejszych zręcznościówek znajdujących się w ofercie App Store – Badland 2 (niestety, studio Frogmind ciągle nie przygotowało konwersji na Androida). W grze przejmujemy kontrolę nad stadem latających stworków i przedzieramy się przez pełne niebezpieczeństw, wrogów i pułapek poziomy. Tym razem gracz ma większą swobodę ruchu podczas eksploracji poziomów i może korzystać z „usług” bohatera turlającego się po powierzchni map. Zmagania toczą się w ramach obszernej kampanii solowej oraz rozbudowanej opcji wieloosobowej.

Dungeon of the Endless

iOS: za darmo

Nie lada gratkę przygotowało dla posiadaczy iPadów studio Amplitude. Dostępna w App Store mobilna odsłona Dungeon of the Endless – równie nietypowego, co znakomitego połączenia strategii tower-defence z klasycznym roguelike’owym RPG – jest obecnie dostępna za darmo. Akcja tytułu jest osadzona w uniwersum znanym z pecetowych Endless Space i Endless Legend, spinając obie pozycje na poziomie fabularnym. Gracz kontroluje więźniów, skazanych i wysłanych na jedną z nieskolonizowanych planet systemu Auriga, gdzie mają odbyć karę. Podczas lądowania statek ulega jednak wypadkowi, a bohaterowie trafiają do podziemnych zabudowań, stworzonych przez pradawną rasę Bezkresnych. W tym miejscu zaczyna się ich walka o przeżycie.

Wyprzedaż indyków w App Store – m.in. Lumino City i Shadowmatic

W App Store trwa wyprzedaż, w ramach której za grosze można nabyć zestaw godnych uwagi indyków. Część tytułów objętych promocją opisaliśmy już wyżej, natomiast w ofercie znajdziecie jeszcze trzy ciekawe pozycje – przygodówkę Lumino City, łamigłówkę Shadowmatic oraz grę logiczną match-3 z elementami RPG You Must Build a Boat. Ceny prezentują się następująco:

Ciekawe wyprzedaże w Microsoft Store – m.in. Evo Explorers i Pinball League: HardHat Zone

Zapraszamy do przeglądu najciekawszych promocji w sklepie Windows Phone. Tym razem mamy dla Was trzy propozycje: inspirowaną znakomitym Monument Valley łamigłówkę Evo Explorers, Pinball League: HardHat Zone oraz grę logiczną typu match-3 Tales of the Orien – The Rising Sun. Pełna oferta prezentuje się następująco:

Direct billing

Jak kupować gry mobilne? Wcale nie musicie posiadać karty kredytowej. Wystarczy być abonentem jednej z czterech największych sieci komórkowych (Orange, Play, T-Mobile, Plus) i uruchomić usługę direct billing, by dokonywać zakupów w Google Play (w przypadku T-Mobile także w Microsoft Store). Więcej informacji na temat direct billing znajdziecie w niżej podpiętym artykule: