Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gramynawynos.pl 1 sierpnia 2015, 10:40

autor: Adrian Werner

Promocje mobilne na weekend 1-2 sierpnia (m.in. Grim Legends, Neuroshima Hex, seria LEGO, gry SNK)

Oto kolejne wydanie cyklu poświęconego najciekawszym promocjom na gry mobilne. W przeglądzie zamieściliśmy informacje o przecenach takich gier jak Worms 3, Grim Legends, Neuroshima Hex, seria LEGO oraz konwersje automatowych klasyków japońskiej firmy SNK.

Witajcie w kolejnym wydaniu przeglądu promocji cenowych na gry mobilne dedykowane smartfonom i tabletom. W niniejszym cyklu zwracamy Waszą uwagę na najciekawsze przeceny obowiązujące na mobilnych platformach dystrybucji cyfrowej. Naszym celem nie jest wypisanie wszystkich gier, które akurat znajdują się w promocji – dokonujemy ich przeglądu, więc możecie być pewni, że to nie tylko tanie, ale i warte uwagi produkcje.

Jako że w wielu przypadkach czas trwania obniżki nie jest znany – bywa, że pozostaje ona aktualna przez kilkanaście dni, a innym razem znika po kilkudziesięciu godzinach – przez kilka kolejnych dni będziemy śledzić sytuację i nanosić ewentualne zmiany. Zapraszamy do zapoznania się z najświeższą porcją promocji!

UWAGA: Ceny mogą ulec zmianie – zależą od ustaleń sklepów. Przed zakupami sprawdź wszystkie szczegóły, aby uniknąć pomyłek (cenę, przeliczenie na złotówki i wersję językową gry).

Grim Legends

Android: ok. 3,5 zł; wcześniej ok. 10 zł

Zaczynamy od Grim Legends. To casualową przygodówka typu hidden object autorstwa polskiego studia Artifex Mundi. Zespół ten zapracował sobie na opinię jednego z najlepszych w tej kategorii, oferując produkcje z piękną grafiką, ciekawą fabułą oraz dopracowanymi zagadkami. Grim Legends nie jest wyjątkiem od tej reguły, a całość zaprojektowano tak, aby przypadła do gustu również fanom tradycyjnych przygodówek

Neuroshima Hex

Android: ok. 3 zł; wcześniej ok. 12 zł

Nasza kolejna propozycja to również gra polskiej produkcji. Neuroshima Hex ma już kilka lat na karku, ale pozostaje jedną z najlepszych mobilnych planszówek, a to za sprawą ciekawego postapokaliptycznego klimatu oraz łatwych do opanowania, ale oferujących sporo głębi zasad zabawy. Do tego tytuł od dnia premiery jest regularnie ulepszany i rozbudowywany. Fani mogą nabyć spory zestaw dodatków, a niedawno darmowa aktualizacja odświeżyła całą oprawę graficzną.

FOTONICA

Android: ok. 3,8 zł; wcześniej ok. 12 zł

Nasza kolejna propozycja to zręcznościówka FOTONICA. Gra należy do platformówek typu runner, ale oferuje rzadki w tej kategorii widok z oczu bohatera. Od konkurencji odróżnia ją także minimalistyczna, ale atrakcyjna grafika oparta na czystych wektorach, bardzo wysoki poziom trudności oraz brak jakichkolwiek mikropłatności.

Worms 3

iOS: za darmo; wcześniej ok. 21 zł

Z okazji zapowiedzi mobilnego Worms 4 studio Team 17 uruchomiło promocję poprzedniej odsłony, czyli Worms 3. Obecnie pełną wersję gry można pobrać zupełnie za darmo. Warto skorzystać, gdyż standardowo kosztuje ona ponad 20 złotych. Produkcję od podstaw opracowano z myślą o ekranach dotykowych i jest to zdecydowanie najlepsza mobilna gra z serii.

The Humble Neo Geo Android Bundle

Warto skorzystać z promocji Humble Bundle, w ramach której można za niewielką sumę nabyć zestaw gier japońskiej firmy SNK w wersjach na Androida. Tradycyjnie promocja podzielona jest na dwa progi. W pierwszym, za 1 dolara (niecałe 4 złote) nabędziecie Garou: Mark of Wolves, King of Fighters '97, Blazing Star, Metal Slug 2 i Metal Slug X.

Próg drugi wymaga przebicia średniej (w chwili pisania tej wiadomości jest to 4,69 USD, co w przeliczeniu wynosi ok. 18 PLN), ale warto wydać taką sumę, gdy zamian otrzymacie Fatal Fury Special, Samurai Showdown II, Metal Slug, Metal Slug 3, The King of Fighters '98 oraz Beast Busters.

Promocja gier LEGO w App Store

Mocno przeceniono także kilka najlepszych mobilnych odsłon marki LEGO. Wszystkie objęte promocją produkcje kosztują obecnie ok. 4 złote, podczas gdy ich standardowa cena wynosi 20 zł. Warto skorzystać z tej okazji, gdyż konwersje te cechuje bardzo wysoka jakość, nie odstająca od pierwowzorów na pecety i konsole: