Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 27 września 2011, 20:35

autor: Marcin "Sarge" Skierski

Produkcja gry Ace Combat: Assault Horizon zakończona. Zapowiedziano dodatki DLC

Produkcja gry Ace Combat: Assault Horizon została zakończona, dzięki czemu tytuł ukaże się zgodnie z planem. Firma Namco Bandai jednocześnie zapowiedziała dodatki DLC, które będą pojawiać się na przestrzeni najbliższych kilku miesięcy.

Firma Namco Bandai ogłosiła, że gra Ace Combat: Assault Horizon uzyskała „złoty” status. Dowiedzieliśmy się także kilku szczegółów na temat dodatków DLC do nadchodzącego dzieła studia Project Aces.

„Ozłocenie” Ace Combat: Assault Horizon jest dla graczy równoznaczne z informacją, że zakończono produkcję tego tytułu i premiera powinna odbyć się zgodnie z planem. Tym samym gra w wersji na PlayStation 3, Xboksa 360 oraz 3DS-a ukaże się na europejskim rynku 14 października, a trzy dni wcześniej pojawi się w Stanach Zjednoczonych.

W dniu debiutu gracze będą mogli pobrać alternatywny wygląd dla samolotu F15-C. Skórkę o nazwie Death Rider stworzył Chi-Chun Liu, laureat facebookowego konkursu Skin Design Contest. Wybrane sklepy do zamówień przedpremierowych nowej odsłony lotniczej serii będą dołączać trzy umiejętności do wykorzystania w trybie multiplayer. Nie wiadomo, czy podobną ofertę wprowadzą polskie sklepy.

W tej chwili studio Project Aces pracuje nad dodatkami DLC, które będą ukazywać się na przestrzeni kilku miesięcy od premiery pełnej wersji gry. W ramach stosownych pakietów zawarte zostaną dodatkowe skórki oraz mapy (m.in. Tokio oraz Hawaje). Nie zabraknie nowych samolotów i śmigłowców, wśród których potwierdzono następujące modele: ASF-X Shinden II, CFA-44 Nosferatu, Su-37 Terminator, Tornado GR.4, AV-8B Harrier II Plus, YF-23 Black Widow II, F-15S/MTD oraz KA-50 Hokum.

Ace Combat: Assault Horizon ukaże się w naszym kraju w angielskiej wersji językowej za sprawą firmy Cenega. Produkt będzie dostępny w Edycji Limitowanej wzbogaconej o opakowanie typu Steelbook, oryginalną ścieżkę dźwiękową, notatnik z podpisami twórców gry oraz ekskluzywną zawartość do pobrania.