Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
press release Cenega Press Release 9 grudnia 2004, 10:06

Prince of Persia: Warrior Within™ - od dziś w sklepach

Cenega Poland ma przyjemność poinformować, że już w dniu dzisiejszym do sklepów na terenie całego kraju trafi najnowsza produkcja firmy Ubisoft - Prince of Persia: Warrior Within™ w wersji na komputery PC.

(Poniższa wiadomość jest oficjalną informacją prasową producenta/wydawcy/dystrybutora gry i jako taka nie jest lub nie musi być wyrażeniem opinii i stanowiska redakcji GRY-OnLine.)

Cenega Poland ma przyjemność poinformować, że już w dniu dzisiejszym do sklepów na terenie całego kraju trafi najnowsza produkcja firmy Ubisoft - Prince of Persia: Warrior Within™ w wersji na komputery PC. Przygody nieustraszonego księcia Persji to niewątpliwie doskonały prezent pod choinkę dla każdego gracza, a wychodząc na przeciw oczekiwaniom graczy, Cenega Poland wydała grę na PC w dwóch wersjach językowych do wyboru. Prince of Persia: Warrior Within™ PC będzie można zainstalować w wersji angielskiej, a następnie skorzystać z odpowiedniej nakładki lokalizacyjnej. W sumie w pakiecie znajdować się będą aż cztery płyty CD.

Patronat medialny nad grą objął magazyn TeleMAX, który organizuje między innymi ciekawe konkursy, związane z nowymi przygodami księcia. Już w przyszły poniedziałek, w nowym numerze magazynu, zamieszczony zostanie specjalny kupon, dzięki któremu Prince of Persia: Warrior Within™ będzie można nabyć w okazyjnej cenie.

Poniżej znajdują się pierwsze opinie prasy na temat Prince of Persia: Warrior Within™:

„Jest na co czekać” „Książę wiecznie żywy” CD Action

„Z pewnością (...) będzie jedną z najprzyjemniejszych w odbiorze pozycji roku.” GRY-OnLine

„Ostrzę sobie zęby na ten tytuł jeszcze bardziej niż na pierwszą część.” Play

„Fani poprzedniej części dostaną kolejną, tłustą, rewelacyjnie doprawioną przygodę” PSX Extreme

„Na pewno przebije swojego poprzednika i w pełnej krasie zasiądzie na tronie najlepszych przygodówek na komputery osobiste" Gry.o2.pl

Wejdź w mroczny, podziemny świat gry Prince of Persia: Warrior Within - kontynuacji bestellerowego Prince of Persia: Piaski Czasu. Ścigany przez żądnego zemsty Dahakę, Książę Persji wyrusza w drogę pełną zniszczenia i tajemnic, aby zapobiec wygłoszonej przez Starca przepowiedni o własnej śmierci. W czasie swej wędrówki trafi w regiony piekielne i na przeklętą wyspę, a wreszcie - do twierdzy skrywającej największe obawy ludzkości...

Tylko dzięki wyjątkowemu uporowi, niezwykłej zaciętości i mistrzostwu w sztukach walki, Książę Persji będzie mógł wspiąć się na zupełnie nowe poziomy swych umiejętności - i dzięki temu wyjść cało z zabójczych prób, które czekają na niego w grze Prince of Persia: Warrior Within.