Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 11 stycznia 2021, 19:55

Premiera gry Twierdza: Władcy wojny ponownie przesunięta

Twierdza: Władcy wojny nie pojawi się w styczniu. Twórcy mają problem z trybem sieciowym i postanowili z tego powodu opóźnić grę o sześć tygodni.

W SKRÓCIE:
  1. Twierdza: Władcy wojny zanotowało kolejną obsuwę.
  2. Nową datę premiery wyznaczono na 9 marca 2021 roku.

Premiera gry Twierdza: Władcy wojny została ponownie przesunięta. Tym razem ekipa Firefly Studios potrzebuje sześciu dodatkowych tygodni, by dopracować swój projekt. Nową datę wydania ustalono na 9 marca 2021 roku.

Oficjalnym powodem opóźnienia prac są problemy z trybem dla wielu graczy. Jak poinformowano w oficjalnym komunikacie (znajdziecie go poniżej), rozważano opcję wycięcia rozgrywki sieciowej z podstawowej gry i udostępnienie jej w późniejszym terminie w formie darmowej aktualizacji, ale z uwagi na wcześniejszą obietnicę postanowiono tego nie robić i wybrano przesunięcie premiery gry.

Firefly Studios nie ma szczęścia do ogłaszanych terminów wydania swojej najnowszej produkcji. To już drugi poślizg, jaki zalicza Twierdza: Władcy wojny. Pierwotnie gra miała pojawić się na rynku 29 września, ale studio nie było gotowe ze swoim projektem, dlatego w połowie sierpnia ogłoszono przesunięcie premiery na 26 stycznia tego roku.

  1. Oficjalna strona gry Twierdza: Władcy wojny