Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 24 lipca 2020, 15:00

autor: Entelarmer

Twierdza: Władcy wojny z bogatą Edycją Limitowaną w Polsce

Firma Cenega zapowiedziała wydanie Twierdzy: Władców wojny w Polsce. Tytuł ukaże się w naszym kraju w specjalnej premierowej edycji z dodatkami w standardowej cenie.

Niedawno mieliśmy okazję zobaczyć, jak wygląda najnowsza odsłona serii Twierdza w akcji. Jeśli jesteście zainteresowani tą strategiczną produkcją, ucieszy Was informacja o polskim wydaniu gry. Twierdza: Władcy wojny ukaże się w naszym kraju 29 września nakładem firmy Cenega. Tytuł będzie dostępny na komputerach osobistych z polskim dubbingiem.

Twierdza: Władcy wojny z bogatą Edycją Limitowaną w Polsce - ilustracja #1
Polscy gracze otrzymają garść dodatków przy zakupie pudełkowego wydania nowej Twierdzy.

Cenega przygotowała też niespodziankę dla fanów pudełek. Limitowane premierowe wydanie Twierdzy: Władców wojny zaoferuje garść bonusów. W pudełku oprócz płyty z grą znajdziemy album w twardej oprawie z grafikami koncepcyjnymi oraz ścieżkę dźwiękową produkcji. Ta ostatnia będzie dostępna także w wersji cyfrowej, podobnie jak film o kulisach produkcji nowej Twierdzy. Ponadto osoby składające zamówienie przedpremierowe otrzymają cyfrową wersję Twierdzy HD. Wszystko to dostaniemy w cenie standardowego wydania, oscylującej w obrębie 120-150 zł. Zawartość Edycji Limitowanej przedstawia grafika, którą zamieszczamy poniżej.

Twierdza: Władcy wojny z bogatą Edycją Limitowaną w Polsce - ilustracja #2
Źródło: Cenega.