Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 13 marca 2020, 19:34

autor: aadamus

Twierdza: Władcy na 30-minutowym gameplayu

Studio FireFly opublikowało 30-minutowy film zawierający zapis rozgrywki z prezentowanego na PAX East 2020 dema gry Twierdza: Władcy. Materiał prezentuje misję z kampanii fabularnej Chin, w której pojawia pierwszy cesarz – Qin Shi Huang.

Twierdza: Władcy na 30-minutowym gameplayu - ilustracja #1
Jak prezentuje się Twierdza na Dalekim Wschodzie?

Na oficjalnym kanale studia FireFly w serwisie YouTube pojawił się 30-minutowy film prezentujący demo gry Twierdza: Władcy pokazywane na PAX East 2020. Materiał przedstawia jedną z misji fabularnych kampanii chińskiej i skupia się na podstawowych mechanikach rozgrywki, takich jak rozbudowa zamku oraz walka. Dodatkowo zobaczyć można na nim nowe rodzaje broni.

Zaprezentowane zadanie ma miejsce w 238 roku p.n.e na terenie Chin i ukazuje konflikt między cesarzem Qin Shi Huang a zbuntowanym wojownikiem Lao Ai. Głównym celem misji jest zniszczenie zamku należącego do rebelianta. Na filmie widać, jak powstaje nowa osada oraz o jakie aspekty jej działania trzeba zadbać. Tak jak w poprzednich odsłonach cyklu, należy zapewnić pożywienie dla mieszkańców. Pojawiły się także nowe łańcuchy przetwarzania surowców bazujące na herbacie i jedwabiu.

W Twierdzy: Władcy zaimplementowano także wiele nowych jednostek, wśród których znaleźć można między innymi mongolskich łuczników konnych. Dodatkowo w późniejszych etapach kampanii w grze pojawić ma się broń palna, jak np. wyrzutnia rakiet Hwacha.

Twierdza: Władcy zadebiutuje na komputerach osobistych w tym roku. Kampania fabularna ma nas przeprowadzić przez tereny Wietnamu, Chin, Mongolii oraz Japonii.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Twierdza: Władcy wojny

Twierdza: Władcy wojny