Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 20 sierpnia 2020, 10:02

autor: Entelarmer

Premiera gry Twierdza: Władcy wojny opóźniona

Studio Firefly poinformowało o przesunięciu premiery gry Twierdza: Władcy wojny. Nowa odsłona strategicznej serii ukaże się znacznie później niż podawano.

Premiera gry Twierdza: Władcy wojny opóźniona - ilustracja #1
Nowa Twierdza zawita na rynek dopiero w przyszłym roku.

Fani strategicznej Twierdzy już wkrótce mieli zapoznać się z nową odsłoną cyklu. Niestety, przyjdzie im poczekać nieco dłużej. Studio Firefly poinformowało o przesunięciu premiery Twierdzy: Władców wojny z 29 września 2020 roku na 26 stycznia 2021 roku. Problemy zrodziła sytuacja z trwającą epidemią koronawirusa, która dała się we znaki również innym twórcom. Wpływ COVID-19 na funkcjonowanie firmy oraz poszczególnych pracowników okazał się większy, niż zakładano.

Gra jest praktycznie ukończona (via Worthplaying), ale twórcy wciąż testują i balansują rozgrywkę. Simon Bradbury, dyrektor kreatywny Firefly Studios, zapewnia, że do stycznia uda się dopracować produkcję, by spełniła oczekiwania graczy. Trzymamy za słowo i uzbrajamy się w cierpliwość. Przypomnijmy, że w Polsce Twierdza: Władcy wojny ukaże się w bogatej Edycji Limitowanej w cenie standardowego wydania.