Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 20 sierpnia 2020, 11:30

Simsy przestały kraść rzeczy z pralki - aktualizacja do Sims 4

Czwarta odsłona serii The Sims uwolniła się od najbardziej uciążliwych błędów. Koniec kradzieży i kompulsywnego dziergania.

Simsy przestały kraść rzeczy z pralki - aktualizacja do Sims 4 - ilustracja #1
To już koniec kradzieży, niekończącego się dziergania i zwierzaków niejadków

The Sims 4 otrzymało aktualizację, naprawiającą kilka uciążliwych błędów. Wśród nich te, które trafiły do gry wraz z premierą nowych akcesoriów społeczności – Włóczkowych historii.

Od teraz posiadacze dodatku Psy i koty nie muszą się już aż tak martwić o dobro swoich czworonożnych podopiecznych. Twórcy gry „wytresowali je na nowo”, jak głosi oficjalny opis aktualizacji. Dzięki temu psy i koty będą jeść same, a nie jak do tej pory czekać, aż im rozkażemy.

Rozwiązany został również problem kradnących Simów. Związany z DLC Życie eko błąd pozwalał niezależnym Simom na okradanie parcel. Od teraz takie zachowanie stanie się przywilejem postaci obdarzonych cechą „Kleptoman”.

W Życiu eko doszło do jeszcze jednej ważnej zmiany. „Zielone” parcele były do tej pory pozbawione niektórych zjawisk pogodowych. Aktualizacja jednak naprawiła ten błąd i teraz możecie cieszyć się obcowaniem z cyfrową przyrodą.

Włóczkowe historie również otrzymały małe poprawki. Waszym Simom zdarzało się kompulsywnie dziergać? Włóczkowy nałóg już nie będzie dotykał nieszczęsnych Simów.

Aktualizacja rozwiązuje też problem związany z działaniem kodów na konsolach PS4 i komputerach macOS. Od teraz użyjecie unlockbytag SP17. Natomiast posiadacze gry na Xbox One mogli zauważyć, że abonament EA Access zmienił nazwę na EA Play. Jest to związane z rebrandingiem abonamentu.

Pozostałe zmiany dotyczą Wyzwania Spark’d, m.in. usunięto błąd wyświetlający komunikat o problemie w momencie dodawania obiektu do Wyzwań Spark’d.