Premiera gry Aggression: Europe 1914 pod koniec przyszłego roku

Przygotowywana przez rosyjską firmę Lesta Studio gra strategiczna o nazwie Aggression: Europe 1914, zostanie opublikowana na rynku później niż planowano. Program trafi do sklepów dopiero pod koniec przyszłego roku.

Krystian Smoszna

Komentarze

Przygotowywana przez rosyjską firmę Lesta Studio gra strategiczna o nazwie Aggression: Europe 1914, zostanie opublikowana na rynku później niż planowano. Program trafi do sklepów dopiero pod koniec przyszłego roku.

Premiera gry Aggression: Europe 1914 pod koniec przyszłego roku - ilustracja #1

Informacja o zmianie daty premiery pojawiła się w karcie produktu na oficjalnej stronie firmy Buka Entertainment, która odpowiada za opublikowanie gry na rynku. Pierwotnie program miał pojawić się w sklepach w pierwszym kwartale przyszłego roku, jednak wskutek nieznanych powodów, termin przesunięto dopiero na czwarty kwartał.

Aggression: Europe 1914 to gra strategiczna czasu rzeczywistego, rozgrywająca się w pierwszej połowie XX stulecia. Jak wiemy, ów okres historyczny obfitował w bodaj najważniejsze i najbardziej krwawe w dziejach ludzkości wydarzenia. Teraz każdy z nas ma możliwość zapisania tychże kart historii od nowa, niemal całkowicie własnoręcznie. Obejmując panowanie nad jedną z czterech, największych ówczesnych potęg europejskich (do wyboru Anglia, Rosja, Niemcy i Francja), sami zdecydujemy czy, kiedy oraz ile razy sięgniemy po czerwony guzik z podpisem „rozpocznij wojnę światową”.

6.0

Gracze

OCEŃ
Oceny

Krystian Smoszna

Autor: Krystian Smoszna

Gra od 1985 roku i nadal mu się nie znudziło. Zaczynał od automatów i komputerów ośmiobitowych, dziś gra głównie na konsolach i pececie w przypadku gier strategicznych. Do szeroko rozumianej branży pukał już pod koniec 1996 roku, ale zadebiutować udało się dopiero kilka miesięcy później, kilkustronicowym artykułem w CD-Action. Gry ustawiły całą jego karierę zawodową. Miał być informatykiem, skończył jako pismak. W GOL-u od blisko dwudziestu lat, do 2023 pełnił funkcję redaktora naczelnego. Gra w zasadzie we wszystko, bez podziału na gatunki, dużą estymą darzy indyki. Poza grami interesuje się piłką nożną i Formułą 1, na okrągło słucha też muzyki ekstremalnej.

Powrót Prince of Persia: The Two Thrones dzięki platformie Wii

Następny
Powrót Prince of Persia: The Two Thrones dzięki platformie Wii

Certain Affinity - nowe studio w branży elektronicznej rozrywki

Poprzedni
Certain Affinity - nowe studio w branży elektronicznej rozrywki

Kalendarz Wiadomości

Nie
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
25
26

GRYOnline.pl:

Facebook GRYOnline.pl Instagram GRYOnline.pl X GRYOnline.pl Discord GRYOnline.pl TikTok GRYOnline.pl Podcast GRYOnline.pl WhatsApp GRYOnline.pl LinkedIn GRYOnline.pl Forum GRYOnline.pl

tvgry.pl:

YouTube tvgry.pl TikTok tvgry.pl Instagram tvgry.pl Discord tvgry.pl Facebook tvgry.pl