Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 9 września 2020, 21:00

autor: Entelarmer

Premiera Cyberpunk 2077 Trauma Team - komiksu od Dark Horse

Firma Dark Horse Comics wypuściła pierwszy zeszyt komiksu na licencji gry Cyberpunk 2077. Trauma Team na razie dostępny jest tylko w USA.

Premiera Cyberpunk 2077 Trauma Team - komiksu od Dark Horse - ilustracja #1
Mieszkańcy USA mogą już zanurzyć się w jedną z wielu historii z Night City.

Zgodnie z zapowiedzią dziś w USA ukazał się Cyberpunk 2077: Trauma Team – pierwszy z czterech zeszytów komiksu na licencji Cyberpunka 2077. Dzieło Cullena Bunna, Miguela Valderramy oraz Jasona Wordiego jest już dostępne za oceanem nakładem firmy Dark Horse Comics. Wydawca nie omieszkał się pochwalić tym we wpisie na Twitterze, jak również okładką komiksu.

Jak na razie nie pojawiły się żadne informacje na temat możliwości wydania Trauma Team w Polsce. Niemniej mieliśmy okazję zapoznać się z innymi pozycjami z katalogu Dark Horse Comics dzięki wydawnictwu Egmont. Nakładem tej firmy otrzymaliśmy choćby album komiksowy Wiedźmin, jest więc szansa, że rodzimi czytelnicy poznają też losy tytułowego zespołu ratowniczego Night City. Być może stanie się to przed premierą gry studia CD Projekt RED, wyznaczoną na 19 listopada. Na razie muszą nam wystarczyć pojedyncze strony z Cyberpunk 2077: Trauma Team, udostępnione przez należącą do Amazonu platformę comiXology. Możecie je zobaczyć poniżej.

Premiera Cyberpunk 2077 Trauma Team - komiksu od Dark Horse - ilustracja #2Premiera Cyberpunk 2077 Trauma Team - komiksu od Dark Horse - ilustracja #3Premiera Cyberpunk 2077 Trauma Team - komiksu od Dark Horse - ilustracja #4