Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 10 września 2020, 16:05

autor: AlexB

Cyberpunk 2077 - zapowiedziano Night City Wire 3

Studio CD Projekt RED zapowiedziało, że w piątek 18 września o godzinie 18:00 czasu polskiego wystartuje trzeci epizod Night City Wire, w którym usłyszymy nowe szczegóły na temat Cyberpunka 2077. Tytuł zadebiutuje 19 listopada tego roku.

Do zaplanowanej na 19 listopada premiery Cyberpunka 2077 nie zostało już zbyt wiele czasu. Nic zatem dziwnego, że studio CD Projekt RED nie zamierza zwalniać tempa, jeśli chodzi o promocję jego najnowszego dzieła. Kolejnym jej elementem będzie trzeci już epizod prezentacji Night City Wire, który według oficjalnego ogłoszenia odbędzie się w piątek 18 września o godzinie 18:00 czasu polskiego. Całość będzie można obejrzeć na platformie Twitch.

Czego możemy się spodziewać po Night City Wire 3? Wycieczki dookoła Night City, czyli głównego miejsca akcji Cyberpunka 2077, oraz przyjrzenia się kwestii gangów w nim rządzących. Ponadto pojawi się mały rzut oka na proces tworzenia oryginalnego soundtracku do tytułu. Wydarzenie zapowiada się zatem całkiem ciekawie i jeśli należycie do grona osób wyczekujących premiery nadchodzącej produkcji studia CD Projekt RED, to warto rozważyć zaznaczenie przyszłotygodniowej daty w kalendarzu.

Cyberpunk 2077 - zapowiedziano Night City Wire 3 - ilustracja #1
Gotowi na Night City Wire 3?

Przypominamy, że Cyberpunk 2077 w dniu debiutu pojawi się na PC, PlayStation 4 oraz Xboksie One. Gra zostanie także udostępniona na PlayStation 5 oraz Xboksie Series X. Na wszystkich platformach tytuł będzie posiadał pełną polską wersję językową (obejmującą napisy i dialogi).

  1. Oficjalna strona gry Cyberpunk 2077
  2. Cyberpunk 2077 - kompendium wiedzy
  3. Grałem 4 godziny w Cyberpunka 2077 – to świetna gra, ale…