Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
press release "Techland Press Release" 23 grudnia 2004, 15:01

Pracuj w Techlandzie

Polski producent gier komputerowych - Techland, twórca między innymi Xpand Rally, Chrome, FIM Speedway GP, CrimeCities, Exterminacji, poinformował dzisiaj o planach prac na nadchodzący rok.

(Poniższa wiadomość jest oficjalną informacją prasową producenta/wydawcy/dystrybutora gry i jako taka nie jest lub nie musi być wyrażeniem opinii i stanowiska redakcji GRY-OnLine.)

Polski producent gier komputerowych - Techland, twórca między innymi Xpand Rally, Chrome, FIM Speedway GP, CrimeCities, Exterminacji, poinformował dzisiaj o planach prac na nadchodzący rok.

Główna część zespołu pracuje nad grą o roboczym tytule The LawMan, zapowiedzianą na tegorocznym E3. Gra zapowiadana jako arkadowy shooter osadzony w realiach dzikiego zachodu uległa całkowitemu przeprojektowaniu i w chwili obecnej jest to najważniejszy projekt Techlandu. Z arkadowej grywalności nie pozostało w niej nic i gracze powinni raczej spodziewać się „poważnego” shootera o dużych aspiracjach.

Drugi z tytułów, nad jakim pracuje zespół developerski Techlandu to SpecForce, futurystyczny shooter przenoszący gracza do świata znanego z gry Chrome. Zapowiedziana niedawno gra wchodzi w etap pierwszych testów. Jak obiecuje Techland już wkrótce dowiemy się o tym tytule dużo, dużo więcej.

Techland poinformował jednocześnie o powiększaniu zespołu developerskiego pracującego nad grami. Paweł Zawodny dyrektor ds. produkcji powiedział: „Niedawno nasze szeregi powiększyły się o nowych grafików, programistów i członków zespołu testerów. W chwili obecnej pilnie poszukujemy kandydatów na stanowiska: Level Designer, Game Designer, Concept Artist, Scenarzysta-Reżyser. Wszystkich chętnych do podjęcia prac przy tworzeniu gier komputerowych w profesjonalnym zespole, mogącym pochwalić się sukcesami wydawniczymi i komercyjnymi w Polsce i na świecie, zachęcamy do kontaktowani się z nami pod adresem [email protected] Z informacji pochodzących z pewnych źródeł wynika, że kompletna informacja o wymaganiach dotyczących kandydatów na poszczególne stanowiska dostępna będzie na www.techland.pl/praca od początku nowego roku a tymczasem radzimy dobrze przygotować swoje dokumenty aplikacyjne i referencje.