Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 23 listopada 2007, 10:10

Prace nad Duke Nukem Forever zmierzają ku końcowi?

Duke Nukem jest jak Lenin, wiecznie żywy i co jakiś czas dostarcza nam kolejnych plotek na swój temat. Latem tego roku dowiedzieliśmy się, ze 3D Realms szuka pracowników do prac nad grą Duke Nukem Forever, a niejako przy okazji, magazyn GameInformer podzielił się ze światem jednym, niewyraźnym screenem. Chwilę później graczy chcieli uszczęśliwić chińscy piraci, ale koniec końców, nic z tego nie

Duke Nukem jest jak Lenin, wiecznie żywy i co jakiś czas dostarcza nam kolejnych plotek na swój temat. Latem tego roku dowiedzieliśmy się, ze 3D Realms szuka pracowników do prac nad grą Duke Nukem Forever, a niejako przy okazji, magazyn GameInformer podzielił się ze światem jednym, niewyraźnym screenem. Chwilę później graczy chcieli uszczęśliwić chińscy piraci, ale koniec końców, nic z tego nie wyszło.

Tym razem kolejne ploty lub też informacje (zależnie od tego, czy doniesienia o trwającej od wielu lat produkcji gry traktujemy serio czy też raczej w kategorii żartu) przynosi serwis GameGuru, według którego, DNF już w przyszłym roku powinien zawitać na sklepowych półkach. Zanim to jednak nastąpi, gra zostanie zaprezentowana na ważniejszych targach i wystawach.

Nieco pary z ust puścił także tajemniczy członek ekipy 3D Realms, według którego podczas ostatniego roku prac nad Duke Nukem Forever poczyniono istotne postępy. Podobno wygląd gry przekracza wszelkie oczekiwania i zawiera mnóstwo odniesień i zapożyczeń z Duke Nukem 3D, którego premiera, przypomnijmy, miała miejsce w styczniu 1996 roku.

Nowe przygody Księcia tworzone są ponoć także z myślą o posiadaczach konsol obecnej generacji.