Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 11 maja 2011, 12:55

autor: Redakcja GRYOnline.pl

Poradnik: Operation Flashpoint: Red River

„Poradnik zawiera bardzo dokładny opis przejścia wszystkich misji wchodzących w skład kampanii. W opisie każdej z nich znajdują się informacje na temat skutecznej eliminacji jednostek wroga, oraz zarządzania własnym zespołem."

„Poradnik do gry Operation Flashpoint: Red River zawiera przede wszystkim bardzo dokładny opis przejścia wszystkich misji wchodzących w skład kampanii. W opisie każdej z nich znajdują się informacje na temat skutecznej eliminacji jednostek wroga, zarządzania własnym zespołem oraz wykonywania powierzanych przez dowództwo zadań (także tych opcjonalnych).

Główną część poradnika uzupełniają liczne wskazówki, dotyczące między innymi wyboru poziomu trudności, dodatkowych scenariuszy, zachowywania się na polu bitwy czy rozwoju umiejętności sterowanej postaci. Do poradnika dodane zostało również pełne zestawienie możliwych do zdobycia osiągnięć.” - „Stranger”

Poradnik do gry Operation Flashpoint: Red River

Poradnik znajduje się w Strefie Premium, na stronach WWW mogą przeglądać go posiadacze dowolnego abonamentu GRY-OnLine. Pełna wersja poradnika do gry Operation Flashpoint: Red River w formacie PDF dostępna jest na stronie poradniki.gracza.pl oraz dla posiadaczy aktywnego abonamentu MayClub.

Operation Flashpoint: Red River - poradnik za SMS