Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 21 grudnia 2006, 16:26

autor: Redakcja GRYOnline.pl

Poradnik: Neverwinter Nights 2

Witaj w nieoficjalnym poradniku do Neverwinter Nights 2. Znajdziesz w nim szczegółowy opis przejścia głównej kampanii gry oraz wszystkich misji pobocznych. Poza tym, dołączyliśmy do poradnika rozbudowany zestaw wskazówek na temat rozbudowy Warowni, którą gracz otrzymuje w pewnym momencie zabawy.

„Witaj w nieoficjalnym poradniku do Neverwinter Nights 2. Znajdziesz w nim szczegółowy opis przejścia głównej kampanii gry oraz wszystkich misji pobocznych. Ze względu na dość specyficzną strukturę rozgrywki, większość sub-questów została omówiona razem z wątkiem przewodnim – są z nim bowiem dość blisko związane i niezasadne było całkowite ich wyodrębnianie w tekście. Te, których wykonanie jest całkowicie niezależne od głównej osi fabularnej, zostały omówione na samym końcu. Poza tym, dołączyliśmy do poradnika rozbudowany zestaw wskazówek na temat rozbudowy Warowni, którą gracz otrzymuje w pewnym momencie zabawy. Z tym tematem wiążą się też praktycznie wszystkie sekrety, jakie można znaleźć w grze. Połamania myszy!” - „Lordareon”

Neverwinter Nights 2 - poradnik

Pełna wersja poradnika do gry Neverwinter Nights 2 w formacie PDF dostępna jest w Strefie Premium oraz za pomocą usługi Poradnik za SMS.